stat
Wydarzenie już się odbyło

Sopocka Muza 2019

Zbliża się galę rozdania Nagród Jacek Karnowski Prezydent Miasta Sopotu w dziedzinie kultury i nauki Sopocka Muza 2019. Na uroczystość, która odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 18.00 w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton.

Podczas uroczystości usłyszeć będzie można jazzowy big band - Aleksandra Tomaszewska Wonder Band.

Nagroda Prezydenta Miasta Sopotu w dziedzinie nauki, kultury i sztuki ustanowiona została w 1974 r. na wniosek środowisk twórczych. Od 1993 r. nosi ona nazwę Sopocka Muza. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie kultury i sztuki, a w szczególności za realizację wybitnego dzieła filmowego, fotograficznego, literackiego, choreograficznego, teatralnego, plastycznego etc. Ponadto nagradzane są szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania kultury i promocji Sopotu, a także wieloletnia wybitna działalność społeczno-kulturalna.

Informacja o biletach

Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie Bałtycka Agencja Artystyczna BART (ul. Kościuszki 61, I piętro, w godz. 10.00-17.00)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która z inicjatyw nie jest Miejskim Znakiem Kultury Szymona Wróblewskiego?