• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszaj w drogę: Ruszamy na Kociewie

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz autorzy przewodnika "Ruszaj w drogę na Kociewie" zapraszają na prezentację podróżniczą o Kociewiu.

Na spotkaniu "Ruszamy na Kociewie" Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą co warto zobaczyć w regionie i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki po Kociewiu.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia - Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po Kociewiu i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiedzą jak odkrywali kociewskie atrakcje, gwarę i tradycje oraz jak powstał z nich internetowy i drukowany przewodnik po Kociewiu. Pokażą m.in. jak poznawali kociewskie tradycje i jak zwiedzali kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co znaleźli na poddaszach kociewskich kościołów.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Kociewiu i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.

Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.
W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016".

Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na regularnych spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę! w Trójmieście i okolicach. Współpracują z samorządami i organizacjami turystycznymi i prowadzą autorskie szkolenia z turystycznego marketingu: "Skuteczny Marketing Turystyczny".

Opinie

Sprawdź się

Teatr na Plaży funkcjonuje w: