stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszaj w Bieszczady - spotkanie autorskie z Kasią i Maciejem Marczewskimi

Biblioteka Sopocka - Sopoteka mbp.sopot.pl zaprasza na spotkanie autorskie z Kasią i Maciejem Marczewskimi -- autorami książki "Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 14 dni w Bieszczadach" oraz twórcami internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl.

Kasia i Maciej od trzech lat spotykają się w Sopotece z miłośnikami wycieczek po Polsce i prowadzą prezentacje z pomysłami na turystyczne wyprawy. Tym razem opowiedzą o kulisach powstania ich pierwszej drukowanej książki. "Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 14 dni w Bieszczadach" to nie jest kolejny przewodnik po Bieszczadach. To jedyna taka książka na polskim rynku. To osobisty doradca i przyjaciel, który w ciekawy i przystępny sposób zapoznaje z Bieszczadami i planuje za Ciebie 2 tygodnie w Bieszczadach. Zabierz go ze sobą w drogę, a już nie będziesz się zastanawiać, jak spędzić kolejny dzień i co robić w Bieszczadach. Marczewscy zaplanowali w nim dla Ciebie 14 jednodniowych wycieczek, które zaprowadzą Cię w najbardziej popularne, ale i te mało znane miejsca w Bieszczadach. Wycieczki ułożyli tak, żeby dni wysiłku przeplatały się z przyjemnymi spacerami i odpoczynkiem.

Koniec z informacyjnym chaosem, który znasz z typowych przewodników. Nie musisz już wertować po kolei kartek o historii, faunie i florze, geologii czy magii Bieszczadów. Historie, ciekawostki i praktyczne porady są dodane do tej wycieczki, której faktycznie dotyczą. W przewodniku "Ruszaj w Bieszczady" przemówią do Ciebie prawdziwi bohaterowie, konkretne historie i najbardziej aktualne informacje.

Spotkanie będzie pełne porad i wskazówek jak zaplanować udaną wycieczkę w Bieszczady. Marczewscy zapowiadają, że chętnie odpowiedzą na pytania uczestników i podzielą się swoimi doświadczeniami. Kasia i Maciej podpowiedzą, jak racjonalnie zaplanować dzień zwiedzania, jak znaleźć miejsce idealne na obiad i nocleg, oraz podpowiedzą czy lepiej jechać w Bieszczady samochodem, pociągiem, czy autobusem. A może receptą na udany wyjazd jest wynajęcie kampera?

Przewodnik "Ruszaj w Bieszczady" dostępny jest w formie e-booka lub w postaci pięknie wydanej papierowej książki. Kupisz go wyłącznie na spotkaniach autorskich oraz wysyłkowo w sklepie Kasi i Macieja www.sklep.ruszajwdroge.pl

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz" target="_blank" rel="nofollow">www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl. W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". W 2019 roku ukazują się na rynku ich pierwsze drukowane przewodniki: "Ruszaj w drogę na Kociewie" oraz "Ruszaj w Bieszczady" - ekskluzywny przewodnik dostępny wyłącznie na spotkaniach autorskich i w sklepie autorów www.sklep.ruszajwdroge.pl Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaka była pierwsza wystawa w Żaku w Gdańsku, podczas której pokazano m.in. wykopane karabiny z czasów wojny?