• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zwiedzanie z wolontariuszem przewodnikiem w sobotnie przedpołudnia

Chcesz lepiej zrozumieć historię emigracji i poznać naszą wystawę? Zapraszamy na spacer z wolontariuszem przewodnikiem po wystawie stałej w sobotę godzinach 11:00 12:30.

Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę. Nasi wolontariusze-przewodnicy czekają na Was o 11:00 przy kasie muzeum. Ich znak rozpoznawczy: fioletowa koszulka i identyfikator.

Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji e-mailowej bądź telefonicznej: kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61.

Kadra wolontariuszy-przewodników jest bardzo różnorodna. Są to osoby w wieku od 18 do 58 lat, z bardzo różnymi doświadczeniami, zainteresowaniami i profilem zawodowym. Wszyscy przeszli profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie przewodnickie, podczas którego poznawali nie tylko historię emigracji i muzealną wystawę, ale także uczyli się występować przed grupą, szkolili mowę ciała i tworzyli swój indywidualny styl oprowadzania.

Z racji tego, że Muzeum Emigracji szczególną wagę przywiązuje do dostępności wystawy dla osób z niepełnosprawnościami, również umiejętność pomocy tym osobom były przedmiotem szkolenia i egzaminu

Informacja o biletach

Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji e-mailowej bądź telefonicznej: kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61.

Opinie

Sprawdź się

Największym wydarzeniem FETY 2022 r. był występ słynnego niemieckiego Theater Titanick. Podaj tytuł spektaklu, który wówczas wystawili.