stat
Impreza już się odbyła

Przewrotność spojrzenia - wystawa fotografii Marii Laskowskiej

W sobotę, 2 listopada, rusza kolejna wyjątkowa wystawa w przestrzeniach CH Osowa. Tym razem zaprezentuje się gdańska fotografka, Maria Laskowska, a jej fotografie będzie można oglądać aż do 15 stycznia 2020 r.

Po raz kolejny zarządca CH Osowa, spółka Apsys oraz dyrekcja Centrum docenili talent mieszkańców Gdańska. Najbliższą wystawą prezentowaną na terenie galerii jest "Przewrotność spojrzenia" autorstwa Marii Laskowskiej.

Maria Laskowska jest absolwentką Studium Fotografii Artystycznej Stefana Figlarowicza w
Gdańsku. Do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego dołączyła w 2013 r., gdzie prezentuje swoje prace na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych GTF. Została kilkakrotnie wyróżniona na konkursach fotograficznych, a jej fotografie muzyków jazzowych pojawiły się w książce Stanisława Danielewicza "Jazzowisko Trójmiasta".

"Przewrotność spojrzenia" to kolejna wystawa w przestrzeni CH Osowa, na której tym razem pojawią się prace fotografki - uzdolnionej gdańszczanki. Artystka lubi łączyć różne techniki fotograficzne, a jej ulubioną jest podwójna ekspozycja w cyfrowej rejestracji obrazu, co wyraźnie daje się zauważyć w pracach przygotowanych na wystawę - ta technika daje jej szerokie pole do eksperymentowania i pokazywania wielopłaszczyznowości i ulotności świata realnego.

- Dla naszego Centrum bardzo ważne jest, aby doceniać mieszkańców Osowy i całego Gdańska oraz ich talenty. Każda wystawa, którą prezentujemy w galerii sprawia, że mogą oni lepiej poznać swoich sąsiadów i mieszkańców miasta z innej strony. Jako Centrum chcemy zbliżać się do naszych klientów i pokazać CH Osowa jako miejsce, w którym dbamy także o sztukę - mówi dyrektor CH Osowa, Justyna Siemińska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?