stat
Impreza już się odbyła

Projekt My! Warsztaty taneczno-improwizacyjne z elementami relaksacji

18 stycznia o godz. 18:30 zapraszamy serdecznie na warsztat taneczno-improwizacyjny z elementami relaksacji. Taniec to sposób odkrywania siebie poprzez ciało. Wyrażania siebie z tego, co odkryte. Dialogu ciała z ciałem, język dotyku. Improwizacja łączy ruch świadomy z nieświadomym, pokazuje drzwi do nowych dróg, nowych ruchów, działań. Uelastycznia, pobudza kreatywność.

sty 23

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
sty 24

poniedziałek, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na zajęciach zrelaksujemy i rozgrzejemy ciała by zgrabnie połączyć je z sercem i głową. Będziemy szukać ruchu indywidualnie jak i w parach czy grupach. Przejdziemy przez kilka ćwiczeń pobudzających i wyłuskamy z ruchu gesty, które mogą tworzyć choreografię.

Praca na emocjach, ciele, dotyku, improwizacji pomaga uspokoić się, uwolnić od natłoku myśli, złapać ponowne połączenie. Zwiększa elastyczność i zakres ruchów, dobrze wpływa na hipokamp i neuroplastyczność. Podczas zajęć poznasz elementy pracy z ciałem jak i metody minfulness.
Zajęcia te otwarte są dla każdego, w każdym wieku, bez konieczności posiadania jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia. Będziemy czerpać z choreografii improwizacji, ruchu spontanicznego, teatru i zasobu własnego. W skrócie - poznanie, rozgrzanie, ćwiczenie kreatywne, improwizacja, konkretyzacja, opracowanie.

O instruktorce
Cześć, nazywam się Magdalena Zwierucho. Wcześnie spotkało mnie szczęście poznania ruchu, tańca. Już jako 4 latka uczestniczyłam w zajęciach baletu, następnie po kolejnych 4 latach trenowałam taniec towarzyski, później przyszła kolej na nuty i szkołę muzyczną. Jednak życie lubi wywijać fikołki i na jakiś czas przerwałam edukację artystyczną jednak nie na długo.

Taniec nie chciał bym go zostawiła i wrócił, tym razem w innej odsłonie. Jako młoda kobieta miałam okazję pracować w Warszawie z polskimi prekursorami nurtu ruchu spontanicznego. Metody te połączone z coachingiem dały mi całkiem nowy wgląd w postrzeganie ruchu, ciała, umysłu. Coś mnie tam ciągnęło i ciągnie, taniec zostaje i nie puszcza, pojawiają się warsztaty improwizacji teatralnej, techniki oddechowe, choreoimprowizacja, ciekawe techniki i persony.

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach masterclass organizowanych przez Art Stations Fundation w Poznaniu, asystować podczas warsztatów ruchu spontanicznego, czy brać udział w chorografii improwizacji. Czerpię z wielu metod i wieloma się inspiruję.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy.
Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.
Prosimy także o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek na terenie placówki Projektornia GAK.

Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91
ul. Dworska 29a, Gdańsk Brzeźno

Informacja o biletach

12+

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak często wręczana jest wymyślona w Gdańsku nagroda Europejski Poeta Wolności?

 

Najczęściej czytane