• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

EPICKie Warsztaty Improwizacyjne

Dla tych co nie wiedzą co to Impro - podstawowe intro: Chcesz się dowiedzieć czym jest tak naprawdę Impro? Jak można go wykorzystać w życiu? Chcesz nauczyć się nowych umiejętności? Czasem nie wiesz, co powiedzieć podczas rozmowy? Pojawia się wtedy pustka w głowie? A może jest absolutnie odwrotnie i spontaniczność to twój żywioł? Proponujemy cykliczne EPICkie warsztaty improwizacyjne, na których dowiesz się czym jest impro, dlaczego każdy z nas improwizuje w życiu codziennym. Nauczysz się technik odgrywania na scenie oraz wyrażania emocji w nagłych, niespotykanych sytuacjach! Nauczyć się obserwować i reagować w szybki sposób na zaistniałe sytuacje. Praca pod presją przestanie być już problemem i wiele, wiele innych. A wszystkiego tego nauczymy się razem poprzez zabawę!

lip 22-26

poniedziałek - piątek, godz. 10:00 - 15:00

Wstęp wolny
sie 20-21

wtorek - środa, godz. 11:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 50 zł
Warsztaty są prowadzone przez Jaśminę Dzas Kotlarek. Od wczesnych lat 2000 działa w teatrze amatorskim, grywa w LARPach, Jeepformach i innych formach teatralnych i improwizacyjnych. Zdobyła kilkanaście nagród za kreacje postaci. W wolnym czasie grywa w Larpy oraz Jeepformy oraz tworzy imprezy masowe. Występowała w Polsce jak i za granicą.

Kiedy: 30.04.2024 (warsztaty mają charakter cykliczny i odbywają się co dwa tygodnie)
Gdzie: Dom Kultury, Ul. Śląska 66
Godzina: 18.00
Cena w przedsprzedaży: 40 PLN

Biorąc udział w wydarzeniu, zgadzasz się na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych organizatorów, lokalu i mediach promujących event.

Opinie

Sprawdź się

W jaki sposób zginął Zbyszek Cybulski?