• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piano w naturze o zachodzie słońca

Piano w naturze to autorski projekt artysty Tomasza Szwelnika, który zaprasza wszystkich znajomych oraz nieznajomych, gości spędzających czas w Sopocie oraz plażowiczów na swój koncert urodzinowy 18 lipca o godz. 20:00. To wyjątkowa celebracja muzyki przy świetle zachodzącego słońca, które zasila energią całą naszą planetę i kosmos.

gru 12

wtorek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 120 zł
gru 31

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 549 zł
przedsprzedaż 499 zł
Muzyka "Piano w naturze" o zachodzie słońca jest komunikacją, która otwiera ludzkie serca i pozwala zajrzeć do swojego wnętrza, daje ulgę, ukojenie i radość. Dźwięki fortepianu w naturze są tym, co niezwykłe, co przyciąga i zachwyca, a zachód słońca dodatkowo tworzy magię, wyjątkowe przeżycia i wrażenia.

koncerty w Trójmieście


Improwizacja dla artysty stanowi bodziec do muzycznej terapii dźwiękiem, wewnętrznej podróży, transformacji duszy i połączenia z naturą. Tomasz gra też z intencją uzdrawiania dźwiękiem. Zatem każdy dźwięk, który powstaje może nas przenieść w inny wymiar czasoprzestrzeni, czy medytacji, do głębszego kontaktu z naszym wnętrzem. A to wszystko w Sopocie przy wejściu 33 na plażę przy dźwiękach fortepianu z widokiem na morze o zachodzie słońca.

Dla wszystkich, którzy będą czeka niespodzianka przy barze na hasło "urodziny Tomasza".
ZAPRASZAMY

Opinie

Sprawdź się

Kiedy "Dar Pomorza" został przekazany Narodowemu Muzeum Morskiemu w Gdańsku?