• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Noc Kupały, czyli celebracja, krzaki & hamaki

Zapraszamy Cię na niepowtarzalne wydarzenie! Noc świętojańska, Noc Kupały. Najkrótsza noc w roku. Jeśli słysząc te słowa, wyobrażasz sobie szalone tańce przy ognisku, kąpiele w jeziorze i plecenie wianków, kobiece pogaduchy. To mamy wyjazd absolutnie skrojony dla Ciebie!
 
Zapraszamy Cię na celebrację w lesie, nieopodal jeziora, z noclegiem w hamaku, dziką kuchnią i oczywiście warsztatami!

 
Co konkretnie Ci proponujemy?
Rozpoczniemy od spaceru zielarskiego, podczas którego zbierzemy rośliny jadalne oraz takie przydatne do tworzenia wianków i kadzideł. Następnie, niczym prawdziwe wiedźmy będziemy plotły  i motały, tak aby przystroić sobie głowy i okadzić swoją przestrzeń. Przygotujemy wspólnie dziką, wegańską kolację. Po posiłku i odpoczynku zaprosimy Was do tańca intuicyjnego przy pierwotnych dźwiękach bębnów.

Dla chętnych - nocna kąpiel w jeziorze (spokojnie, po świętym Janie można już bez strachu przed utopcami wejść do wody). Do snu ukołyszą Was pieśni z wsi i lasów w wykonaniu Leśnej Siostry i delikatne kołysanie hamaków. Rano możesz spodziewać się zapachu kawy z ogniska i pysznego śniadanka. Ukoronowaniem wyjazdu będzie tworzenie dzikich naszyjników z piór i gliny lub pierzastych kolczyków i świętojańskie, kobiece mini sesje zdjęciowe.
 
Okolice jeziora Borowo (koło Wejherowa) - Noc Kupały, czyli celebracja, krzaki i hamaki  
22-23.06.2024

3 super prowadzące.
2 wegańskie posiłki dzikiej kuchni.  
Krąg kobiet. 
Nocowanie w hamakach.
Kąpiele w jeziorze.
Spacery po lesie.
Wyjątkowe warsztaty - spacer zielarski, plecenie wianków i kadzideł, taniec intuicyjny, leśna kąpiel w dźwięku na dobranoc, tworzenie dzikich naszyjników, kobiece mini sesje zdjęciowe,  dużoooooo kobiecego, nieskrępowanego czasu!    
 
Wyobraź sobie, że jesteś tam z nami. 
Dołącz do nas! 
 
Prowadzące: 
Natalia Świenc

http://www.movementor.pl
Mentorka Ruchu, czyli taka Trenerka Personalna i Medyczna, która wierzy w CUD - połączenie Ciała Umysłu i Ducha. Także instruktorka jogi, oddechu, fitnessu, pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego. Prowadzę spotkania 1:1, warsztaty, kręgi i Platformę Move Space. Kocham ruch, naturę i intuicyjną twórczość.
W zeszłym roku po raz pierwszy wybrałam się z Martą & Natalią na hamaki do lasu. Na początku bałam się, ale czułam że chcę i moja intuicja mnie nie zawiodła. Od tamtego wyjazdu współtworzę te magiczne wydarzenia - swaWOLNOŚĆ.
 
Marta & Natalia
http://www.wolnoscsiostrom.pl
prowadzące kobiecą pracownię artystyczną (i nie tylko) w Gdańsku i organizujemy kobiece warsztaty.
Autorki całego zamieszania.
Zorganizujemy spanie w hamakach, wegańskie posiłki rodem z dzikiej kuchni i wiele, wiele więcej! Pokażemy Ci jak pięknie można spędzić noc świętojańską w naturze - w otoczeniu lasu i przyrody. Jak cudownie śpi się w czerwcową noc w hamaku. Będą mega fajne warsztaty i pstrykanie wyjątkowych, kupałowych fotek na kobiecej, leśnej sesji! 
 
Informacje praktyczne:
-cena: 300 złotych od osoby 
-liczba miejsc ograniczona: 12
-obowiązują zapisy 
-cena obejmuje: sprzęt niezbędny do hamakowania (nie zapewniamy - śpiworów/ kocyków), posiłki oraz warsztaty
-nocujemy "na dziko" - bez infrastruktury sanitarnej i bieżącej wody. Zapewniamy papier toaletowy a nieopodal miejsca, gdzie nocujemy jest jezioro
-dojazd do miejsca spotkania we własnym zakresie (dla niezmotoryzowanych: jest możliwość dotarcia PKSem spod dworca w Wejherowie)
-jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyjazdu, napisz do nas: napiszdo@wolnoscsiostrom.pl 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
zapisy & wszystkie szczegóły: www.wolnoscsiostrom.pl
cze 23

niedziela, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
ulgowy 40 zł
cze 28-30

piątek - niedziela, godz. 17:00

bilety 490 zł
przedsprzedaż 450 zł

Opinie

Sprawdź się

W jakich obiektach nie odbywały się pokazy filmów z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych?