• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pasja - Pokazy Tańca Szkoły La Pasion (1 opinia)

Koncert Pasje, podczas  którego swoje taneczne umiejętności  zaprezentują uczennice, uczniowie oraz nauczycielki  Studia Tańca La Pasión w Gdańsku.

lip 20

sobota, godz. 19:30

Gdańsk,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 50 zł
Kup bilet
wrz 11

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 115 zł
Kup bilet
Od kilkunastu lat z radością celebrujemy doroczne Koncerty Finałowe (Pasje oraz Flamenco),  którymi już kilka miesięcy wcześniej żyje cała nasza społeczność. Nie skupiamy się na biegu po sukcesy i puchary liczy się ten wyjątkowy dla nas czas i przyjemność tańca.
W tym roku na koncercie PASJE w Starym Maneżu obejrzycie kilkadziesiąt choreografii z następujących technik: Taniec brzucha, Balet, FCBD®Style (FatChanceBellyDance®Style), Tribal Fusion, Latino, Flamenco, Taniec współczesny.

Prezentacje stworzone przez znakomite choreografki i choreografów, wykonane zostaną przez starannie przygotowane tancerki i tancerzy, z feerią barw strojów i świateł, do pieczołowicie dobranej i zróżnicowanej muzyki świata. Mamy nadzieję, że oglądając pokazy poczujecie przyjemność jaką niesie taniec i złapiecie tanecznego bakcyla.

Studio Tańca La Pasión, mieszczące się nieopodal Starego Maneżu, bo na sąsiadującej z Wrzeszczem Zaspie, to miejsce współtworzone przez jego założycielkę Beatę Jasnoch, liczne grono instruktorek i instruktorów oraz pasjonatki i pasjonatów tańca, od ponad 20 lat realizujących w nim swoje marzenia.

Udało się nam wykreować przestrzeń, w której kobiety w każdym wieku, w przyjaznej, pełnej akceptacji i życzliwości atmosferze mogą wytańczyć swoje emocje, spędzić czas oddając się zamiłowaniom, w gronie innych, podobnych im pasjonatek. Na zajęcia zapraszamy oczywiście również panów.

Z przyjemnością informujemy, że już 1 lipca 2024 rozpoczynamy w La Pasión zajęcia wg nowego, letniego planu zajęć. Szczegóły na www.lapasion.pl

Tanecznym spotkaniom w naszym studiu sprzyjają przyjazne wnętrza: 3 przestronne sale, wyposażone w lustra, przystosowaną do zajęć podłogę, odpowiednie pomoce (np. drążki do baletu); każda utrzymana w nieco innym klimacie. Czekając na zajęcia można spędzić czas na rozmowach, zatapiając się w wygodnych kanapach i częstując bez ograniczeń herbatą, kawą, wodą.

Opinie (1)

  • pokaz

    Byłam na tym pokazie, jestem pod wrażeniem umiejętności tanecznych osób występujących na scenie, szczególnie podobał mi się balet klasyczny i tańce brzucha.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W jednym z oddziałów Muzeum Narodowego w Zielonej Bramie znajduje się: