stat
Impreza już się odbyła

O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników

Śnieżkę skusiło rumiane jabłuszko, Roszpunka podziwiała widoki z wieży, a Śpiącej Królewnie, no cóż, trochę się przysnęło. Ich historie słyszeliśmy i oglądaliśmy już wiele razy, ale jeszcze nigdy w takim wydaniu! 

lut 27

czwartek, godz. 11:00

bilety 25 zł
Bilety wyprzedane
kwi 20

poniedziałek, godz. 9:00, 10:30

bilety 18 zł
W niedzielę, 26 stycznia, o godz. 12:00, po raz kolejny będziemy mieli zaszczyt gościć na Scenie Riviery artystów ze słupskiego Teatru Lalki Tęcza. Tym razem w międzynarodowej, polsko-słowackiej produkcji autorstwa Nadii Uherovej, w reżyserii i scenografii Lucki Svobodowej. 
 
Porywająca akcja rozpoczyna się w lesie, gdzie szajka rozbójników znajduje zapłakane dziecko. Aby je uspokoić zbójcy po kolei zaczynają opowiadać historię o trzech zaklętych królewnach. Jak Śnieżka, Roszpunka i Śpiąca Królewna zostaną ukazane w opowieściach rozbójników? I jak zakończy się ta historia? Przekonajcie się na własne oczy! A będzie na czym zawiesić oko! Kolorowe kostiumy i autorska, baśniowa scenografia, a na scenie energiczni aktorzy i oczywiście piękne, drewniane lalki.  
 
Przedstawienie dedykowane jest dla widzów w wieku od 4 lat, ale humor spektaklu rozbawi z pewnością także młodzież oraz dorosłych. Gwarantujemy ubaw dla całej rodziny! Serdecznie zapraszamy! 
 
Partnerami akcji są: Fun Park Gdynia oraz Cafe Scholler, którzy przygotowali dla małych widzów niespodzianki, czekające na nich po występie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?