• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Now it's my turn - Ola Mońko & Patrycja Ziniewicz

Teatr Boto zaprasza 4 listopada na koncert podczas którego Ola Mońko i Patrycja Ziniewicz zaprezentują materiał z płyty "Now it's my turn".

lut 9

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 90 zł
ulgowy 45 - 85 zł
Kup bilet
lip 16

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 119 - 199 zł
Kup bilet
Muzyka i słowa: Ola Mońko,
vocal: Patrycja Ziniewicz.


jazz - koncerty w Trójmieście


Artystki zaprezentują pulsujące piosenki nasycone wpływami amerykańskich muzyków tj: Stevie Wonder, Chaka Khan, Luther Vandross, Donny Hathaway. Muzyka w której każdy może odnaleźć część siebie. Muzyka niezwykle barwna, emanująca kobiecością i uporczywym poszukiwaniem spełnienia i szczęścia. Tym razem niezwykle kameralnie. Ilość miejsc ograniczona!

BIO:

Ola Mońko
(Aleksandra Mońko-Allen) pianistka i kompozytorka czerpiąca inspirację z twórczości takich muzyków jak Krzysztof Komeda, Bobby Timmons, McCoy Tyner, Horace Silver, Lee Morgan, John Coltrane, czy Art Blakey. Wyższe wyksztalcenie zdobyła w Akademii Muzyki Rozrywkowej im. Karola Szymanowskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli. Kontynuowała naukę w City College of New York w Nowym Yorku przy boku muzyków takich jak John Patitucci, John Hicks i Ronney Mathews. Ukończyła University of the District of Columbia w Waszyngtonie w klasie fortepianu dr Marvy Cooper. Przez sześć lat prowadziła Chór Gospel w kościele Mt. Calvary Catholic Church w Forestville w stanie Maryland, komponując i aranżując dla niego utwory. Zdobyła dwukrotnie pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy w Słupsk u za utwory I will not fall in love with you i Ocean. W Waszyngtonie współpracowała z muzykami takimi jak Butch Warren, Eric Allen, Ephraim Wolfolk, Catarina Racha czy Vanessa Williams. Zagrała w Tribute to Charlotte Holloman w University of the District of Columbia w USA. Po trzynastu latach pobytu w Stanach Zjednoczonych wróciła do Polski. Płyta Wherever You are Gdziekolwiek jesteś Ty to historia o kimś, kto chce się podzielić z innymi swoją miłością do muzyki, która manifestuje się poprzez dźwięki fortepianu.

Patrycja Ziniewicz od dziecka zbiera doświadczenia związane z pracą na scenie. Jako nastolatka występowała w musicalach młodzieżowych wystawianych przez Szkołę Estradową w Białymstoku m.in. Ona i on czy Dym III. Wiosną 2014 roku wystąpiła w koncercie w Operze i Filharmonii Podlaskiej w ramach cyklu Opera Młodych. Podczas studiów brała udział w uczelnianych projektach: Miłość i więcej nic. Koncert piosenek Jacquesa Brela, koncert Musicale, musicale w Mazowieckim Teatrze Muzycznym czy musical Godspell w reż. Miłosza Gałaja. W latach 2017 - 2019r współpracowała z Gdyńską Orkiestrą Symfoniczną przy projektach Bajeczne piosenki, ABBA symfonicznie i Mała trójmiejska maskarada. Od jesieni 2018 roku koncertuje z materiałem List do Czarnego Anioła piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk. W 2020 roku wydawała swój debiutancki album z tym repertuarem. Premiera krążka odbyła się na antenie Programu Trzeciego polskiego radia w studium im. Agnieszki Osieckiej. W 2021 roku zadebiutowała na dużym ekranie w pełnometrażowym filmie fabularnym Po Miołość / Pour lamour podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W czerwcu 2022 roku film trafił do ogólnopolskiej dystrybucji. Latem 2022 został bardzo ciepło przyjęty i doceniony na dwóch nowojorskich festiwalach: Brooklyn Film Festival oraz Greenpoint Film Festival, gdzie zdobył nagrody główne.

Zapraszamy gorąco!
Ilość miejsc ograniczona!

Opinie

Sprawdź się

W której dzielnicy Gdańska znajduje się Kolekcja Malarstwa Monumentalnego?