stat

Naturalne antydepresanty + warsztat z kulek mocy!

Tym razem porozmawiamy o naturalnych antydepresantach i zrobimy kulki mocy! Porozmawiamy o źródłach naturalnych związków, które wpływają na dobre samopoczucie. Wskazówki, gdzie znaleźć antyoksydanty, witaminy, minerały oraz konkretne związki, które mają wpływ na syntezę serotoniny - hormonu szczęścia.

Podczas spotkania razem przygotujemy kulki mocy, które będą źródłem między innymi L-tryptofanu oraz fenyloetyloaminy, czyli związków, które wpływają na dobre samopoczucie. Materiały oraz surowce zapewniamy w cenie warsztatu.

Warsztaty poprowadzi:
Monika Adameczek - psychodietetyczka, psycholog, promotor zdrowia, trener metody EFT, terapeutka SPA. Na co dzień prowadzi pracownię psychodietetyki Śmiech w kuchni, konsultacje w przestrzeni pomiędzy emocjami a jedzeniem oraz warsztaty z roślinami, tłoczeniem olejów i gotowaniem. Przekonana, że wiele można zmienić stosując metodę małych kroków i prostych rozwiązań, szczególnie w aspekcie uwalniania emocji, redukcji stresu i napięć. Stąd od niedawna praktykuje masaże ajurwedyjskie. W wolnych chwilach fotografuje owoce i warzywa. Autorka audycji "Śmiech w kuchni - o jedzeniu i emocjach" w Gdynia Radio.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?

 

Najczęściej czytane