• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Międzypokoleniowe warsztaty sztuki kuglarskiej dla początkujących

Nowy rok otwieramy z przytupem! Pierwszym styczniowym wydarzeniem z cyklu Projekt My! są Międzypokoleniowe warsztaty sztuki kuglarskiej dla początkujących.

cze 5

niedziela, godz. 11:00 - 12:30

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 70 zł
 
Najważniejszą informacją jest to, że na warsztaty zapraszamy każdego, kto ukończył 10 rok życia! Seniorzy są bardzo mile widziani, sztuczki nowocyrkowe nie znają bariery wieku!
Warsztaty Nowego Cyrku polegają na zapoznaniu uczestników w różnym wieku ze sztukami kuglarskimi, m.in. z żonglerką, diabolo, kręceniem talerzami i poi (a kto wie co jeszcze wymyślimy!). Zaplanowany warsztat ma zachęcić uczestników do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu poprzez rozwój ruchowy oraz naukę nowych umiejętności. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących zacząć przygodę ze sztukami cyrkowymi. Może ktoś odnajdzie w sobie pasję do żonglerki, albo wyjedzie stąd na monocyklu Dowiemy się już 10 stycznia! W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się obsługi sprzętów, będą mogli porozmawiać o ich kreatywnym wykorzystaniu w różnych dziedzinach życia, oraz pomogą sobie wzajemnie w nauce nowych umiejętności.

O instruktorze:
Marcin Krzywański od sześciu lat uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach nowocyrkowych jako artysta, konferansjer, organizator, busker oraz prowadzący warsztaty. Ściśle współpracuję z firmami zajmującymi się organizacją atrakcji i instytucjami kultury. Prowadzi projekty takie jak grupy kuglarskie oraz programy, zachęcające do uczestnictwa w kulturze.

Gdzie można znaleźć Marcina?
Mosaic - Cyrkowe Atrakcje
https://www.facebook.com/mosaiccyrkoweatrakcje
Teatr Ognia TARO
https://www.facebook.com/TaroFireshow

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Warsztat przewidziany jest na 2h.
Wstęp wolny
Wiek: 10+
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Festiwal Pociąg do Miasta odbywa się w: