stat
Impreza już się odbyła

Me The Mustard

Zapraszamy na koncert Me The Mustard, na którym królować będzie pop, alternative i smooth jazz. Podczas występu usłyszymy autorskie teksty w języku polskim i angielskim trójmiejskiej artystki Joanny Gorczycy (wokal/piano).

Projekt Me The Mustard to efekt wieloletnich doświadczeń i "doszufladowej" twórczości Joanny Gorczycy. Dopiero niedawno odważyła się pokazać szerokiej publiczności, choć na scenie występuje już od 3. roku życia.

jazz - koncerty w Trójmieście


Pod koniec października 2018 roku w Gdyni odbył się premierowy koncert Me The Mustard, na którym zabrzmiały utwory dotychczas nigdzie niepublikowane. Jego zapowiedzią był debiutancki klip do kompozycji "Do Niego". Utwór ten pojawił się także w programie "Jaka to melodia" (TVP 1). W listopadzie 2019 roku Asia z Me the Mustard pojawiła się na antenie Radia Gdańsk w audycji "Kawałek świata i herbata", w której opowiedziała o swojej artystycznej drodze. Koncerty Me the Mustard to podróż od nowoczesnych brzmień, przez alternatywny pop, swing i bossanovę.


 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Dużą chlubą Teatru Szekspirowskiego jest otwierany dach. Ile on waży?