• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Magiczny wieczór z Sylwią Banasik

Sylwia Banasik - gwiazda polskiej sceny musicalowej, znana również z występów w ramach Studia Accantus zaśpiewa 3 czerwca w Sopocie w Zatoce Sztuki. Na pianinie towarzyszyć jej będzie Adam Pietrzak.

W programie koncertu zatytułowanego "Magic Evening" znajdą się utwory pochodzące ze znanych filmów oraz musicali. Ze świata filmowego będzie można usłyszeć m.in. Mam tę moc (Kraina lodu), Kolorowy wiatr (Pocahontas), I see you (Avatar), Never Enough  (The Greatest Showman). Musicale będą reprezentowane m.in. przez The Wicked - The Wizard And I  oraz Kolor Purpury (I'm Here). Sylwia Banasik debiutowała w warszawskim Teatrze Rampa w spektaklach muzycznych "Przygody Sary", "Obcy", "Świat Bastiana", "Zaczarowani". W Gliwickim Teatrze Muzycznym zagrała rolę Wednesday w musicalu "Rodzina Addamsów", a w Teatrze Muzycznym w Poznaniu postać Kochanki Perona w musicalu "Evita". W polskiej wersji filmu Disneya pt. "Piękna i Bestia" śpiewała partie wokalne Belli, tytułowej bohaterki. Odtwórczyni roli Marii Vetsery w koncercie musicalowym "Afera Mayerling". Doskonale znana publiczności jako jedna z solistek Studia Accantus. Obecnie występuję również w musicalu Piloci (Teatr Roma).

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Jest laureatką wielu konkursów muzycznych (m.in. I miejsce w Konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej" w Sopocie oraz wyróżnienie na gali finałowej w Warszawie, I miejsce w konkursie musicalowym ArtBem, Festiwal FAMA, laureatka programu "Od przedszkola do Opola" (2004).
https://www.youtube.com/watch?v=xND5ofiinn8
https://www.youtube.com/watch?v=tsqpa3jX4SQ
https://www.youtube.com/watch?v=4iJIKpwjYUs

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40-50 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?