• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Magiczne kadry - warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat! | Stacja Orunia

Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego! 15, 17 i 19 lipca w godzinach od 11:00 do 14:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty animacji poklatkowej Magiczne Kadry w Stacji Orunia.

Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej. Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny film animowany. Każdy_a uczestnik_czka będzie miał okazje rysować i animować kadry filmu, które potem połączymy w magiczną opowieść. Podczas warsztatów skupimy się na pięknie natury, a inspiracją będą obiekty przyrody, które znajdują się w okolicach domów kultury.

Prowadzenie: Justyna Aksinowicz
__
Kiedy? 15, 17 i 19 lipca w g. 11:00 - 14:00
Gdzie? Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9, Gdańsk
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci w wieku 10-13 lat.
Wstęp? Trzydniowy udział w warsztatach - 50 zł.
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na edukacja@gak.gda.pl o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.
__
Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.
Pod hasłem Przyroda na warsztat! Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. Przyroda na Warsztat! to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Wkrótce ruszą zapipsy, a więc śledźcie nasze media społecznościowe i stronę.
Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.
__
Jak dojechać do Stacji Orunia?
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
pociąg: (4 min. pieszo od Stacji Orunia), przystanek: Gdańsk Orunia
autobus: 132, 189, 200, 205, 207, 232, 289 (7 min. pieszo od Stacji Orunia), przystanek: Gościnna
__
Dostępność
Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.
__
Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych" zrealizowano ze środków "Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023".

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
https://tiny.pl/d1p6m
lip 17

środa, godz. 11:00 - 14:00

bilety 50 zł
sie 5-6

poniedziałek - wtorek, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Urodzony w Gdyni satyryk, współtwórca teatru Bim Bom, i komentator rzeczywistości. O kim mowa?