stat
Impreza odwołana

Magiczne anioły Barbary

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi (ul. Pomorska 11) zaprasza na wystawę prac Barbary Wojtanowskiej: "Magiczne anioły Barbary". Wystawę będzie można oglądać do końca marca w godzinach otwarcia placówki.

cze 3

środa, godz. 19:00

Gdańsk, online
Wstęp wolny

19 czerwca - 30 sierpnia 2020, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 7 zł
ulgowy 5 zł
Barbara Wojtanowska - z zawodu nauczyciel plastyki. Uprawia malarstwo olejne, akwarele, akryl i pastel. Jej ulubioną techniką jest olej, ale chętnie maluje akrylem anioły na starych deskach. Ma w swoim dorobku setki obrazów i aniołów, które znajdują się w kolekcjach prywatnych, instytucjach w Polsce i za granicą. Wielokrotna uczestniczka warsztatów i plenerów malarskich. Brała udział w licznych projektach artystycznych Stowarzyszenia Jazowa, m.in. Inspiracje muzyką Chopina, Kraina na wodzie, Żuławskie symbole i barwy znaczeń w baśniach i legendach, uczestniczka grupy twórczej przy bibliotece w Bolszewie.

Należy do Salonu Kobiet Twórczych przy ZNP w Elblągu, Bałtyckiego Stowarzyszenia Marynistów Mare Nostrum w Gdyni, Koła Pasji Twórczych w Bolszewie. Współpracuje z różnymi organizacjami promującymi region kaszubski, Warmii i Mazur, kociewski i pomorski. W swoim dorobku ma wiele wystaw, m. in. w Gdyni, Gdańsku, Elblągu, Malborku, Sztumie, Kosakowie, Bolszewie, Nowym Dworze, Ostródzie, Tucholi, Wejherowie, Rewie, Górze. Jej prace zostały wyróżnione m.in. na Otwartym Salonie Plastycznym w Elblągu w 2008r., gdzie zdobyła Grand Prix publiczności.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszą polską nazwą Muzeum Narodowego w Gdańsku było: