stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Walentynkowy

W tak wyjątkowy wieczór, każdy z Was powinien chwilkę pomyśleć o miłości. Nie jednokierunkowo, bo naprawdę z różnych źródeł ją dostajemy - czy tę matczyną, czy przyjacielską czy tą zanurzoną w spojrzeniu innego, obcego człowieka, który w pewnym momencie staję się częścią Twojego życia. Pozwólcie Nam zaakompaniować Waszym wspomnieniom, teraźniejszym chwilom bądź przyszłym wizjom. Największe miłosne hity w wykonaniu Łukasza Reksa, Agnieszki Brenzak i Golden Gate String Quartet pozwolą Wam zapamiętać ten czas na dłużej niż tylko jeden dzień. Bo miłość jest wszędzie, tylko musimy nauczyć się ją dostrzegać

Termin: 12.02.2019, godz. 19:00, otwarcie klubu: 18:00 
Miejsce: AK PG Kwadratowa 
Adres: Siedlicka 4, Gdańsk 

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Bilety w cenach:
-studencki 20 zł  / 15 zł z Studencka Karta Rabatowa SSPG 
-normalny 30 zł 

Bilety do nabycia w GOING:  Kliknij w link

Golden Gate String Quartet

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, oraz covery największych przebojów muzyki popularnej. W maju 2017 powstała pierwsza płyta zespołu, a na niej znajdują się najpopularniejsze utwory muzyki filmowej oraz klasycznej. Kwartet miał okazję współpracować z takimi wokalistami jak Sylwia Banasik, Kuba Jurzyk ( Koncert Muzyki Filmowej, Koncert "Sylwia Banasik +" Gdańsk, Poznań,Wrocław) Dorota Kołodziej, Łukasz Reks, Aleksandra Cybula, Dorota Theisebach, Agata Walczak i Izabela Krasucka. Ponadto, zespół działał z wybitnym pianistą jazzowym Sławkiem Jaskułke, projektantem mody Patrykiem Wojciechowskim (Project Runway), producentami muzycznymi i czołowymi gwiazdami, takimi jak Michał Bajor, Ania Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi czy Sarsa. The Golden Gate występował podczas Sopot Hit Festiwal 2017, 2018, The Voice of Poland, Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie, TVP POLONIA (Halo Polonia), Top of the Top Sopot Festiwal 2018 oraz pokazu najnowszej kolekcji Patryka Wojciechowskiego Revolution. Kwartet koncertuje zarówno w kraju jak i za granicą ( Austria, Niemcy ). 

Aga Brenzak

 Wokalistka, aktorska scen muzycznych. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (wokalistyka jazzowa) oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni ("Dzwonnik z Notre Dame", "Grease", Spamalot", "Shrek", "Chłopi", Przebudzenie Wiosny", "My Fair Lady", ,,Rewia Piosenki") oraz Kujawsko Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu ("Tajemnica Tomka SAWYERA", "Hemar. Marchewka-Proba Generalizacji", "Siła Siostr") Brała udział w Sopot Top of the Top Festiwal 2013 - jako muzyk sesyjny w Orkiestrze Tomasza Szymusia. Uczestniczka III edycji programu X-Factor. 

Łukasz Reks

 Pochodzący z Bogdańca, absolwent akademii muzycznej w Gdańsku, jako wokalista jazzowy. Od dziecka jeździł na różne festiwale piosenki, z krórych często wracał z nagrodami, aż w końcu śpiewanie stało się sposobem na życie. Jazz, soul, r&b czy indie pop to jego ulubione gatunki muzyczne, w których czuje się najlepiej. Taka właśnie będzie jego Epka, której premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku.

Zobacz utwór wykonany podczas zeszłorocznego koncertu walentynkowego:

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie słynny pisarz Günter Grass, laureat literackiej Nagrody Nobla, ma w Gdańsku swój pomnik razem z Oskarem - bohaterem "Blaszanego bębenka"?