• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Karolina Tomaszewska - Tak, a nie inaczej

Zapraszamy na wystawę Karoliny Tomaszewskiej pt. "Tak, a nie inaczej". Wesoło i smutno, nostalgicznie i nie, duża ilość zastanawiania się oraz zapisanych wiadomości i cytatów bez kontekstu.

Podczas swojej czwartej indywidualnej wystawy Karolina zaprasza Was do obejrzenia prac, które powstały w ciągu ostatnich 6 lat. Będzie dużo analogowych i cyfrowych kolaży oraz szkiców i niedokładnych liter. Cytując autorkę: Nie lubię pisać, wolę się spotkać".

Karolina Tomaszewska Ilustratorka oraz projektantka graficzna, obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Absolwentka Grafiki Projektowej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dwukrotna stypendystka Rektora ASP dla najlepszych studentów (2017/2018 i 2018/2019) oraz Miasta Koszalin w dziedzinie upowszechniania kultury (2020). Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem warsztatów graficznych związanych z szeroko pojętą kulturą wizualną oraz organizacją wszelkiego typu wydarzeń kulturalnych.

Otwarcie wystawy: 16 marca, godzina 18:00

Godziny otwarcia galerii:
Pon. - Wt. 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 19:00
Czw. - Pt. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny, miejsce przyjazne zwierzętom.

 

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Nowy gdański festiwal poświęcony muzyce dawnej nazywa się: