• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jazz Jam Session - Kamiński, Jurek, Mackiewicz, Sycz

Restauracja Smak Morza to idealne miejsce na dobry początek dnia, spotkanie przy kawie, rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Co tydzień zapraszamy na spotkanie z jazzem.

paź 5

czwartek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny
Nie jest tajemnicą, że tak jak w większości restauracji, ryby smażymy, a zupy gotujemy. Jednak u nas zyskają Państwo zupełnie inne spojrzenie na kulinaria. Do przygotowywania naszych dań stosujemy specjalną metodę Sous Vide, którą od wielu lat stosują szefowie kuchni najlepszych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin. Polega ona na zamykaniu produktów w woreczkach próżniowych i umieszczaniu ich w gorącej wodzie, której temperatura jest precyzyjnie kontrolowana. Tak przygotowywane dania zachowują najwyższe walory odżywcze i zaskakują zdecydowanie lepszym smakiem.

jazz - koncerty w Trójmieście


Nasz szef kuchni to prawdziwy pasjonat swojego zawodu, pragnący zaproponować Państwu efekty swojej pracy,
używając przy tym jedynie najlepszych produktów. Propozycje z karty Restauracji Smak Morza kuszą wyjątkowym i niebanalnym smakiem.

Menu restauracji obfituje w wiele wyśmienitych dań z kuchni śródziemnomorskiej. Specjalnością restauracji są ryby i owoce morza. Taki wieczór z pewnością dopełni Koncert Na Żywo, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki jazzowej i sprawi, że ten wieczór stanie się naprawdę wyjątkowy.

Wydarzenia organizowane są we współpracy z sopockim Stowarzyszeniem Muzyków Jazzowych. Na deskach "Sceny" gościmy największe sławy trójmiejskiej śmietanki jazzowej: Leszka Możdżera, Przemka Dyakowskiego, Janusza Mackiewicza, Dominika Bukowskiego, Joanna Niewiadomskaę Knitter - Posiewnik, Macieja Grzywacza, Tomasza Sowińskiego, Marcia Wądołowskego, Piotra Manię, Wojtka Staroniewicza, Irka Wojtczaka, Ilonę Damięcką, Macieja Sikałę, Darka Herbasza. Dodatkowo organizujemy występy gościnne.

Imprezy Jazzowe odbywają się od 9 listopada ubiegłego roku. Z tygodnia na tydzień cieszą się coraz większym uznaniem mieszkańców Trójmiasta. Gościmy koneserów tego gatunku oraz osoby rozpoczynające swoją muzyczną edukację.

11. PAŹDZIERNIKA ZAGRAJĄ:

Aleksander Kamiński - saksofon

Artur Jurek - fortepian

Janusz Mackiewicz - bas

Grzegorz Sycz - perkusja
Start: 20.00
Wstęp: Wolny
Gdzie: Restauracja Smak Morza

Opinie

Sprawdź się

Noblista z Wrzeszcza, autor "Blaszanego bębenka", którego imię nosi galeria miejska to: