stat
Impreza już się odbyła

Jazz In Old Gdansk - Alicja Kubica - Aleksandra Mońko-Allen

sie 6

piątek, godz. 20:00 - 22:00

bilety 89-249 zł
Kup bilet
sie 7

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów pod tytułem Jazz In Old Gdansk.

jazz - koncerty w Trójmieście


W najbliższą sobotę wystąpią:

Alicja Kubica - śpiew
Aleksandra Mońko-Allen - piano

W programie jazz, blues, swing

ALICJA KUBICA - szczególnie bliska wokalistce jest stylistyka Billie Holiday, Cheta Bakera, Shirley Horn, ale też nieprzemijającym źródłem inspiracji wciąż pozostaje Joni Mitchell, zwłaszcza jej teksty, toteż chętnie powraca do ich repertuaru na kameralnych wieczorach z jazzem, swingiem i bluesem. Autorka tekstów i muzyki, z których kilka znajdzie się w programie dzisiejszego koncertu. Kiedy nie śpiewa, z pasją fotografuje wydarzenia muzyczne, jazz i muzyków jazzowych.

OLA MOŃKO-ALLEN - pianistka jazzowa i klasyczna, pedagog, kompozytorka, dwukrotna laureatka pierwszej nagrody w konkursie kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy (1999, 2003). Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Studiowała w Nowym Yorku w City College of NY. Absolwentka University of the District of Columbia w Waszyngtonie. Po 14 letnim pobycie w USA powróciła na stałe do Polski, gdzie aktualnie realizuje swoje projekty muzyczne m.in. w Ola Mońko Trio.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Cenioną w środowisku Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius w 2010 roku otrzymał trójmiejski poeta...