stat
Impreza już się odbyła

Gdynia Fotogeniczna - fotografia uliczna Gdyni - wystawa

Gdynia, miasto fotogeniczne, ma wielu miłośników sztuki fotograficznej. Widać to wyraźnie podczas wystaw i ekspozycji konkursów organizowanych w tematyce ściśle związanej z tym miastem. Przyszła pora by pokazać Gdynię z punktu widzenia fotografów ulicznych (street photography). Sytuacje, których na co dzień nie zauważamy żywym okiem, efemeryczne zjawiska, światło i postać przechodnia to wystarczający powód do chwytania kadrów, które według idei decydującego momentu pozwalają na ujawnienie wyjątkowych chwil życia miasta.

31 lipca - 1 września 2020, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

17 lipca - 30 sierpnia 2020, godz. 10:00 - 17:00

bilety 10 zł
ulgowy 6 zł
Zapraszamy wszystkich fotografujących profesjonalnie i amatorsko do wzięcia udziału w wystawie. Najlepsze zdjęcia, poprzedzone kuratorskim posiedzeniem jury, zostaną zaprezentowane na wystawie zbiorowej w nowej przestrzeni ekspozycyjnej Halo Kultura znajdującej się w podziemiach Gdyńskich Hal Targowych.

Zapraszamy również fotografów, którzy dokumentują Gdynię, jej przemiany i oblicza na różne sposoby i z innych perspektyw niż ulica. Wystawie towarzyszyć będzie pokaz multimedialny wybranych fotografii jako dodatkowa prezentacja dokonań fotografów Gdyni.

Wystawa planowana jest na 21 listopada 2019 r.

Pokażmy jak wygląda miasto naszymi oczami.

JURY:

Rafał Malko
Michał Urbaniak
Krzysztof Winciorek

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Orłowie działa od...?