• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ekspresja - Spotkanie dla Fotografów

Ekspresja - Spotkanie dla Fotografów. Wystawa Fotograficzna Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Ekspresja jest zbiorową wystawą czarno-białych fotografii o dużej różnorodności i tematyce. Zdjęcia są inspirowane tym co fascynuje danego fotografa i tego co chce przekazać światu. Dzięki dowolności tematu i lekkiego ograniczenia techniki w zakresie kolorów powstała nasza Ekspresja.

Wystawa prezentuje zdjęcia, 27 fotografów stowarzyszonych w Sopockim Klubie Fotograficznym o zróżnicowanej tematyce. Łącznie wystawę stanowi zestaw czarno-białych zdjęć, podzielonych tematycznie w różnych formatach od 100 x 70, do 30 x 40 centymetrów. Zdjęcia, które się nie zmieściły w galerii zostaną przedstawione w formie prezentacji multimedialnej. Zapraszamy na Spotkanie dla Fotografów!

Ekspresja - Program Wystawy Fotograficznej

Spotkanie dla Fotografów: 23 września 2023 o godzinie 18:00 - 20:00. Oprowadzanie po wystawie dla fotografów. Analiza fotografii i technik fotograficznych na wybranych przykładach, oraz omówienie aspektów technicznych i procesu post produkcji. W drugiej części spotkania:

Kreatywna Fotografia - Inauguracja Magazynu Fotograficznego. Jako Sopocki Klub Fotograficzny postanowiliśmy wydać e-magazyn fotograficzny poświęcony szeroko rozumianej fotografii i sztukom pokrewnym. Podczas inauguracji obędzie się prezentacja magazynu jako prezentacja multimedialna.

Zakończenie wystawy Ekspresja. Wstęp wolny.

Po zakończeniu wystawy planowane są następujące działania:

Przekazanie Albumu Fotograficznego Sopotece: 13 października 2023.

Album fotograficzny zostanie przekazany Sopotece (Bibliotece Miejskiej w Sopocie). Album zawiera wszystkie zdjęcia biorące udział w wystawie fotograficznej, gdzie będzie publicznie dostępny (wraz z innymi publikacjami Sopockiego Klubu Fotograficznego).

Ekspresja Wirtualna Wystawa Fotograficzna: 27 października 2023 o godzinie 20:00. Wirtualna wystawa prezentująca fotografie, oraz impresje z wydarzeń związanych z fizyczną wystawą w Światowy Dzień Dziedzictwa Audiowizualnego.

Przekazanie Albumu Fotograficznego Ekspresja dla WOŚP 5 stycznia 2024.
Wystawienie albumu fotograficznego na licytację charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Informacje o licytacji, oraz link do niej będą dostępne na stronie klubu: skf.edu.pl

adres wystawy:
Sopocka Galeria Sztuki
(I LO Sopot)
ul. Książąt Pomorskich 16-18 81-749 Sopot
(wejście od ulicy Sobieskiego)

Udział we wszystkich wydarzeniach jest BEZPŁATNY
Wszelkie informacje dotyczące wystawy, kontakt z autorami zdjęć znajdują się na stronie internetowej Sopockiego Klubu Fotograficznego: skf.edu.pl

Organizatorem wystawy jest Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot.
Gospodarzem wystawy jest Sopocka Galeria Sztuki przy I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie.

Patronaty honorowe:
Wystawa jest objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego.
Wystawa jest objęta patronatem honorowym Komisji Fotografii Krajobrazowej Zarządu Głównego PTTK.

Wystawa obywa się we współpracy z Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Oliwskim Domem Sąsiedzkim i Oliwskim Ratuszem Kultury.

Partnerami wystawy są:
Biblioteka Miejska w Sopocie
Introligatornia Gdańsk
PTTK
KFK PTTK
Studio PCF

Finansowanie wystawy ze środków własnych członków Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Opinie

Sprawdź się

Na dachu którego teatru w sezonie letnim możemy oglądać filmy na wielkim ekranie?