• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Queen Symfonicznie

Candlelight: Best of Queen - koncert w świecach

Koncerty Candlelight przyciągają tysiące widzów w miastach na całym świecie. Skąd ta popularność? Utalentowani muzycy wykonujący szeroki repertuar w unikatowych i zabytkowych budynkach oświetlonych morzem świec to wydarzenie, z którym trudno konkurować. A teraz blask Candlelight dociera do miasta Gdańsk, ponieważ każdy powinien móc się rozkoszować muzyką w nowym świetle.

paź 5

sobota, godz. 17:00

bilety 39 - 249 zł
Kup bilet
paź 20

niedziela, godz. 12:00

bilety 30 zł
ulgowy 25 zł
Czym jest Candlelight?
Candlelight jest cyklem koncertów w wykonaniu klasycznie wykształconych muzyków. Pianiści solowi, kwartety smyczkowe i inne zespoły instrumentalistów wychodzą na scenę, aby oczarować publiczność bogactwem dźwięków w otoczeniu setek - a czasami tysięcy - migoczących świec LED, rozświetlających salę koncertową. Wygląda to, jakby bezogniowe płomienie magicznie tańczyły do granych nut.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Autentyczne brzmienie bez postprodukcji i efektów studyjnych sprawi, że na nowo odkryjesz swoje ulubione kawałki. Razem dźwięk i widok zapewniają niesamowite doznania, które zapragniesz wielokrotnie powtórzyć.

Pierwsze koncerty Candlelight w Gdańsk
Candlelight rozświetli Salę Koncertową Akademii Muzycznej (w Gdańsku).

Candlelight: Best of Queen
13 Lipca, 2024 18:00

Magiczna seria koncertów Candlelight zaprasza na wieczór godny rodziny królewskiej na niesamowitym koncercie w hołdzie zespołowi Queen.

Od czasu debiutu we wczesnych latach 70. ta legendarna grupa rockowa podbiła serca fanów na całym świecie swoimi hymnicznymi kompozycjami, ikonicznymi teledyskami i talentem scenicznym. Zespół wyprodukował długą listę szlagierów, między innymi "Bohemian Rhapsody" i "We Will Rock You", które stały się kultowymi piosenkami muzyki rockowej i popowej, i wywarły ogromny wpływ na niezliczonych artystów przez ostatnie 50 lat.

Daj się oczarować migoczącym płomieniom świec tańczącym do zachwycających coverów Queen na niezapomnianym koncercie hołdującym jednej z najbardziej ikonicznych grup w historii muzyki.

Candlelight: Cztery pory roku Vivaldiego
24 Sierpnia, 2024 18:00

Od szczekających psów po letnie burze, mroźne zimy i ptaki ćwierkające wiosną - "Cztery pory roku" Vivaldiego należą do najwspanialszych utworów muzyki programowej.

To najsłynniejsze, czteroczęściowe arcydzieło kompozytora odmalowuje krajobrazy i sceny, wzbudza emocje i przywołuje wspomnienia bez potrzeby używania słów. Znasz je i może nawet o tym nie wiesz. Nigdy nie nuży, nie nudzi, nie przestaje zachwycać.

Wysłuchaj błyskotliwych, ponadczasowych i klasycznych utworów Vivaldiego wśród blasku morza świec.

Candlelight: Best of Coldplay
24 Sierpnia, 2024 20:00

Rozkoszuj się wieczorem w świetle świec przy muzyce jednego z najpopularniejszych na świecie zespołów rocka alternatywnego. Od czasu debiutanckiego albumu "Parachutes" w 2000 roku Coldplay nie ustaje w eksperymentach muzycznych i wywołuje rewolucję swoimi utworami symfonicznymi. Jeśli lubisz Coldplay ze względu na lekką muzykę albo poruszają cię ich liryczne teksty i melodyjne akordy na pianinie, na tym koncercie Candlelight odbędziesz muzyczną podróż przez najważniejsze kawałki ze spektakularnej dyskografii zespołu. Zarezerwuj dla siebie miejsce na wyjątkowym koncercie w hołdzie Coldplay i daj się ponieść ich nieziemskiej muzyce.

Opinie

Sprawdź się

Fragment wiersza którego z polskich poetów znajduje się na Pomniku Poległych Stoczniowców?