stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biżuteria Hoff, czyli zrób to sama! - warsztaty z tłum. na PJM

W ramach "Dostępnej Soboty" zapraszamy na warsztaty, które będą prowadzone z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na polski język migowy.

w każdą sobotę (do 31.12), godz. 17:00, (ok., 3:00

bilety 289 zł
Kto pamięta słynne dżinsy pyramid, spodnie dzwony czy ortalionowe dresy i milicyjne kurtki moro? Albo koszulki farbowane domowym sposobem w fantazyjne koła shibori? Był taki czas, że te ubrania uchodziły za szczyt mody!

Propagatorką, trendsetterką propozycji modowych w nurcie DIY("zrób to sam/a") była kobieta instytucja - Barbara Hoff, która skutecznie przez kilkadziesiąt lat na łamach "Przekroju" podpowiadała Polakom jak się modnie ubrać. Tym razem w trakcie warsztatów wspólnie zaprojektujemy biżuterię w duchu DIY.

Punktem wyjścia do wspólnej pracy będą ponadczasowe ubrania sygnowane metką Hoffland, które prezentujemy na wystawie monograficznej "Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci" w Muzeum Miasta Gdyni. Warsztaty poprowadzi Elżbieta Stanilewicz, inicjatorka powstania grupy "Łowcy Słów".

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się pierwsze edycje Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - dzisiejszej wizytówki Gdyni?