stat
Impreza już się odbyła

Bakteriusz i Próchniak - spektakl

Macie wolną niedzielę? Spędźcie ją razem z nami i poznajcie dwóch osobliwych bohaterów, którzy zamieszkali w buzi Kamila. Czy szczoteczka poradzi sobie z tymi łobuziakami? Musicie koniecznie przekonać się sami!Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami!

gru 5

sobota, godz. 10:00 -10:45

Gdańsk,
bilety 40  zł
przedsprzedaż 30  zł
Wydarzenie odbędzie się na terenie zielonym Garnizonu obok restauracji Stary Maneż. Jesteśmy sponsorami całego wydarzenia dlatego udział jest bezpłatny.

Mały Kamil bardzo nie lubi myć zębów, a myśl o zjedzeniu warzyw i owoców przyprawia go o dreszcze. Uwielbia za to wszystko, co słodkie i niezdrowe. Jednak jeszcze nie wie, że w jego zębach zamieszkali dwaj bracia-zarazki: Bakteriusz i Próchniak. Dzięki karmelkom, batonikom i innym żelkom mają mnóstwo sił, żeby budować w nich swoje domki, drążąc coraz większe i większe dziury...Do akcji będzie więc musiała wkroczyć wielka szczotka do zębów.

"Bakteriusz i Próchniak" to muzyczno-lalkowy spektakl dla widzów od 4 roku życia, oparty na bardzo popularnej w Norwegii książce dla dzieci "Karius og Baktus" Thorbjørna Egnera. W zabawny i nienachalny dydaktycznie sposób porusza problemy higieny jamy ustnej i zdrowego odżywiania zanim będzie za późno!
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Cenioną w środowisku Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius w 2010 roku otrzymał trójmiejski poeta...