• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Amelia & Smooth Jazz Trio

Projekt "The Girl from Ipanema" Amelii i Smooth Jazz Trio w Oria Magic Hause, to propozycja na romantyczny wieczór, w klubowym nastroju. Ciekawe wnętrze restauracji nad Motławą oraz muzyka na żywo, grana na akustycznych instrumentach, spowoduje, że będzie się można poczuć jak w najlepszych klubach muzycznych świata.

Dla wszystkich par będą przygotowane oddzielne stoliczki. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsc:Telefon: +58 710 11 45 Kom: 796 545 781
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96390/Gda%C5%84sk/Smooth+Jazz+Trio+%2B+Amelia/?utm_source=pp&utm_medium=13

Amelia, to wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni. Jest zawodową tancerką, ale od niedawna pokazuje swój niezwykły talent wokalny. Wraz z zespołem zaśpiewa standardy jazzowe, głównie o tematyce miłosnej. Oczywiście nie zabraknie tytułowej piosenki "The Girl from Ipanema" oraz oraz przeboje m.in. Gershwina, Cole Portera, Manciniego jak i słynne bossa novy Carlosa Jobima. Głos Amelii jest aksamitny, ciepły a jej interpretacje wibrują i są pełne radosnej energii. Amelii będzie towarzyszył zespół Smooth Jazz Trio w składzie piano, kontrabas i skrzypce. 

Liderem Smooth Jazz Trio jest Igor Kisiel. To znakomity pianista, który w swojej karierze grał w najlepszych klubach jazzowych w Niemczech oraz jako solista w najbardziej wykwintnych restauracjach na największych wycieczkowych statkach świata. Gra z wielką klasą, subtelnie, bez szalonych improwizacji.

Towarzyszą mu Dariusz Gutomski na kontrabasie i Tomasz Diakun na skrzypcach, na co dzień artyści Filharmonii Bałtyckiej.


The Shadow Of Your Smile https://youtu.be/75G2PzgkYPI
My Funny Valentine https://youtu.be/i-IulLS8Brk
I Wish You Love https://youtu.be/lb2hfuH08kM
https://youtube.com/@smoothjazztrio6303

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

„Bądź wierny. Idź”. To inskrypcja na jednym z rzeźbiarskich „kamieni” w Parku Północnym. Komu jest on poświęcony?