stat
Impreza już się odbyła

Aktualna Sytuacja // wystawa towarzysząca Festiwalowi In Out

Zapraszamy na wystawę "Aktualna sytuacja". Pokażemy prace nagrodzone i wyróżnione podczas ostatnich pięciu edycji Festiwalu IN OUT z lat 2015-2019, które można odczytać jako interesujący komentarz oraz wprowadzenie do rozważań o aktualnej sytuacji społeczno-politycznej. Otwarcie wystawy odbędzie się online na stronie oraz profilu CSW ŁAŹNIA na Facebooku.

UWAGA: Wystawa będzie nieczynna od 7 do 29 listopada ze względu na obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią. Wydarzenia będą odbywały się online.

Godziny otwarcia:
piątek od 15.00 do 20.00
sobota-niedziela od 12.00 do 20.00

Ciche godziny w CSW Łaźnia w każdą sobotę w trakcie trwania wystaw: 12.00-14.00. Jednocześnie na sali wystawienniczej mogą przebywać jedynie osoby pozostające w bliskich relacjach. Wszystkim zwiedzającym zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk. Osoby zwiedzające Łaźnię zobowiązane są do zakrywania twarzy prawidłowo założoną maseczką.*
*wyjątek stanowią dzieci poniżej 4 roku życia oraz osoby, które nie są w stanie zakrywać ust lub nosa ze względu na trudności w oddychaniu, lub są niezdolne do samodzielnego zasłaniania twarzy.

Artyści/artystki: Monika Czyżyk, Alicja Rogalska, Jana Shostak, Vitalii Shupliak, Tanin Torabi, Piotr Urbaniec
Kuratorka: Jolanta Woszczenko

Festiwal to nie tylko prace i nagrody, ale przede wszystkim artyści i artystki, którzy go tworzą, dlatego też każdy tydzień wystawy oddamy innej osobie. Podczas każdego z takich tygodni, zarówno w przestrzeni CSW ŁAŹNIA jak i online, będą prezentowane prace zrealizowane już po otrzymaniu nagród, a także projekty, nad którymi aktualnie pracują artyści i artystki.

Zwieńczeniem każdego tygodnia stanie się rozmowa online z artystą lub artystką, otwarta również dla publiczności.
 
Harmonogram wystawy:
26-31.10.2020
Piotr Urbaniec

9-15.11.2020
Viatlii Shupliak

23-29.11.2020
Alicja Rogalska

30.11-06.12.2020
Monika Czyżyk

07-13.12.2020
Tanin Torabi


Więcej o samych twórcach i twórczyniach, a także pokaywanymch fimach na www.laznia.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Piotr Jaworski, czyli Tuse, słynie z fotorealistycznych portretów. W Trójmieście znane są jego liczne prace, m.in. portrety upamiętniające sławy, takie jak:

 

Najczęściej czytane