stat
PATRONAT

"Znamy się! Detal w architekturze" - wirtualny spacer po ulicy Słupeckiej.

Czy chcesz wyruszyć z nami na ulicę Słupecką by przyjrzeć się detalom modernistycznych kamienic? Mamy doskonałą propozycję dla każdego, kto interesuje się gdyńską architekturą. 24 kwietnia, o godzinie 16:00, Tomasz Sosnowski z ośrodka edukacji Muzeum Miasta Gdyni zabierze nas do wybranych miejsc na ulicy Słupeckiej. Za pomocą platformy zoom pokaże jak odkrywać perełki architektoniczne i ukryte detale bez wychodzenia z domu.

Wirtualny spacer po ulicy Słupeckiej odbywa się w ramach cyklicznych działań animacyjnych "Znamy się!". Podczas 30 minutowych spotkań pracownicy Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni opowiadają co jest dla nich w danym momencie najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia. W piątek 23 kwietnia zabiorą nas na wirtualny spacer!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie www.muzeumgdynia.pl. Uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat dostępu najpóźniej godzinę przed wydarzeniem.

w każdy wtorek (do 30.11), godz. 18:00

Online

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?

 

Najczęściej czytane