stat
Impreza już się odbyła

Znajome. Gadomska | Król | Nagórska

Pierwsza wystawa w galerii to sprawa szczególna. Ma wartość mocno emocjonalną i daje upust najgłębiej skrywanym marzeniom. Dziewczyny, których prace będzie można zobaczyć podczas pierwszej wystawy w galerii ESKAEM, to kobiety wyjątkowe, obserwowane i podziwiane przeze mnie od dawna. Cenię ich energię, pracowitość, warsztat i umiejętności. Każda z nich jest inna i każda jednakowo mocno mnie przyciąga i intryguje. Właśnie dlatego postanowiłem je zaprosić.

14 sierpnia - 22 listopada 2020, godz. 11:00 - 19:00

bilety 10 zł
ulgowy 7 zł

9 - 27 października 2020

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wystawą 'Znajome. Gadomska, Król, Nagórska' rozpoczynam kolejny rozdział kulturalnych działań pod tytułem galeria.
Marek Rogala

Znajoma. Zuzanna Gadomska | nocna zmiana

"NOCNA ZMIANA" jest o tym wszystkim, czego mieliśmy nie doświadczać, żyjąc w dużym mieście. 
O poczuciu cichej samotności, mimo otoczenia głośną grupą ludzi . O uczuciu braku opcji wyboru, mimo całego wachlarza, jakie dają nam metropolie. O dokładnym obserwowaniu i nieznajomości jednocześnie. O paradoksie samotności w wielkomiejskim tłumie.

bio: zuzagadomska.com

Znajoma. Magdalena Król | mr. cloud - dreamers united

"Dusze przemierzają wieki, jak chmury przemierzają niebo i choć ani kształt chmury, ani barwa, ani wielkość nigdy takie same nie zostają, ciągle jest chmurą. I tak samo z duszą jest. Kto rzec może, skąd chmura przywiała? Albo kto tą duszą będzie jutro?"
- David Mitchell, Atlas chmur

bio: magdalenakrol.pl

Znajoma. Agnieszka Nagórska

Agnieszka Nagórska, Pani od dźwigów, w ESKAEM będzie chciała nas zaskoczyć, dlatego swój projekt chce uchować w tajemnicy do dnia wernisażu.

bio: nagu.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Gdańskie Otwarte Pracownie. Projekt "ESKAEM - dom dla kwadratów" dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile lat istniała Sopocka Scena Off de BICZ?

 

Najczęściej czytane