stat
Impreza już się odbyła

Zaplanuj skutecznie 2020

Czy zawsze kończysz rok z poczuciem, że nie zrobiłaś tego, co chciałaś? Planowałaś, marzyłaś, ale czas przeleciał nie wiadomo jak. Zabrałaś się za coś, ale nie skończyłaś? Brzmi znajomo?

Nam się udało zrealizować część planu na 2019. Chcemy, aby w 2020 było inaczej. Zapraszamy Cię do dołączenia do warsztatu pt. Jak żyć w równowadze, robiąc to, co jest do zrobienia? Zaplanuj skutecznie 2020!

To będzie nasze pierwsze spotkanie w 2020. Zaczynamy je dziarsko i z przytupem, bo mamy wiele pięknych planów na spotkania z Tobą. Tym razem zaprosiliśmy do poprowadzenia części merytorycznej Kasię Michałowską. Kasia poprowadzi warsztaty korzystając z innowacyjnego podejścia do planowania czasu i ustalania priorytetów.

Piotr Wielki powiedział, że strata czasu jest, podobna do śmierci, nieodwracalna. Jednak, jak wynika z badań, Polacy mają tendencję do marnowania czasu. 36 proc. Polaków nie planuje swojego dnia. My podczas naszego spotkania odwrócimy tę tendencję. Nauczymy się planować w taki sposób, by jednocześnie trzymając swoją produktywność na wysokim poziomie, nie zgubić tego, co najważniejsze - życiowej równowagi.

Weź ze sobą:
-długopis
-kalendarz

Nasz gość:
Katarzyna Michałowska podcastuje na Stacja Zmiana, od dwudziestu lat dziennikarka, redaktorka, koordynatorka wielu projektów oraz trener. Pasjonatka Twittera, organizuje spotkania ludzi twittujących w Trójmieście - 3miasto Tweetup. Absolwentka Wydziału Elektrycznego i Wydziału Zarządzania i Ekonomii na PG. Studiowała dziennikarstwo, doradztwo psychologiczne, pedagogikę i teologię. Pracując w twórczym chaosie, wiele razy przeprowadzała zespoły przez proces zmian. Jej pasją są murale i szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej. Rozmawia o zmianie oraz zarządza zmianą. Jej hasztagi to: #kochamurale, #zbiegania, #3miastoTweetup, #medionalia, #podprad.

Zapraszamy dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe.

www.dziewczynysiespotykaja.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10-19 zł
Zamów bilet z rabatem . Kod rabatowy otrzymasz po zapisaniu się na nasz newsletter. https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszą polską nazwą Muzeum Narodowego w Gdańsku było: