stat
Impreza już się odbyła

Zaplanuj skutecznie 2020

Czy zawsze kończysz rok z poczuciem, że nie zrobiłaś tego, co chciałaś? Planowałaś, marzyłaś, ale czas przeleciał nie wiadomo jak. Zabrałaś się za coś, ale nie skończyłaś? Brzmi znajomo?

21 września - 16 listopada 2020, godz. 10:00 - 13:00

Wstęp wolny
Nam się udało zrealizować część planu na 2019. Chcemy, aby w 2020 było inaczej. Zapraszamy Cię do dołączenia do warsztatu pt. Jak żyć w równowadze, robiąc to, co jest do zrobienia? Zaplanuj skutecznie 2020!

To będzie nasze pierwsze spotkanie w 2020. Zaczynamy je dziarsko i z przytupem, bo mamy wiele pięknych planów na spotkania z Tobą. Tym razem zaprosiliśmy do poprowadzenia części merytorycznej Kasię Michałowską. Kasia poprowadzi warsztaty korzystając z innowacyjnego podejścia do planowania czasu i ustalania priorytetów.

Piotr Wielki powiedział, że strata czasu jest, podobna do śmierci, nieodwracalna. Jednak, jak wynika z badań, Polacy mają tendencję do marnowania czasu. 36 proc. Polaków nie planuje swojego dnia. My podczas naszego spotkania odwrócimy tę tendencję. Nauczymy się planować w taki sposób, by jednocześnie trzymając swoją produktywność na wysokim poziomie, nie zgubić tego, co najważniejsze - życiowej równowagi.

Weź ze sobą:
-długopis
-kalendarz

Nasz gość:
Katarzyna Michałowska podcastuje na Stacja Zmiana, od dwudziestu lat dziennikarka, redaktorka, koordynatorka wielu projektów oraz trener. Pasjonatka Twittera, organizuje spotkania ludzi twittujących w Trójmieście - 3miasto Tweetup. Absolwentka Wydziału Elektrycznego i Wydziału Zarządzania i Ekonomii na PG. Studiowała dziennikarstwo, doradztwo psychologiczne, pedagogikę i teologię. Pracując w twórczym chaosie, wiele razy przeprowadzała zespoły przez proces zmian. Jej pasją są murale i szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej. Rozmawia o zmianie oraz zarządza zmianą. Jej hasztagi to: #kochamurale, #zbiegania, #3miastoTweetup, #medionalia, #podprad.

Zapraszamy dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe.

www.dziewczynysiespotykaja.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10-19 zł
Zamów bilet z rabatem . Kod rabatowy otrzymasz po zapisaniu się na nasz newsletter. https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku zbudowano Łaźnię Miejską w Nowym Porcie? Jaką funkcję będzie pełniła współcześnie?

 

Najczęściej czytane