stat
Impreza już się odbyła

Zabookowani

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a jak Walentynki to tylko z biblioteką!

Zapraszamy wszystkich zakochanych w książkach, czyli ZABOOKOWANYCH, do udziału w literackiej zabawie walentynkowej!

14 lutego w Bibliotece pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) o godz. 18:00 zorganizujemy wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach, walentynkowy wieczór.

W akcji Zabookowani mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu jest zgłoszenie udziału w wydarzeniu wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując Zabookowani. Przygotowaliśmy dla Was 40 miejsc.

UWAGA! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową minigrę dla uczestników, którzy między 16:45 a 17:45 chcą wybrać się na spacer w poszukiwaniu literackich przygód

O 16:45 opublikujemy na naszej stronie www i w wydarzeniu na Facebooku 5 zagadek z lokalizacjami miejsc, w których znajdziecie koperty dla Zabookowanych. A w kopertach kolejne łamigłówki. Żeby móc rozwiązać główną zagadkę, trzeba odwiedzić wszystkie 5 lokalizacji i odebrać kopertę. Dla osób, które rozgryzą łamigłówkę, przygotowaliśmy specjalne nagrody

Termin przesyłania zgłoszeń to 14 lutego, do godz. 14.00.
Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia!

Pokażmy, że ZABOOKOWANI są wśród nas!

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Ile scen będzie mieć budowany Gdański Teatr Szekspirowski?