• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Yach Festiwal - Gala Skandynawska

paź 15

sobota, godz. 18:00

bilety 80 - 120 zł
Kup bilet
Gala Skandynawska, impreza odbywająca sie pod patronatem miasta Gdynia, poświecona jest przede wszystkim twórczości artystów z krajów skandynawskich i nadbałtyckich. Podczas tego wieczoru na dużym ekranie zostanie zaprezentowany wybór najciekawszych prac nadesłanych w tym roku na konkurs wideoklipów krajów basenu morza bałtyckiego. Podczas wieczornego koncertu zostanie wręczona
nagroda - Bursztynowy Yach. Imprezę poprowadzi Paweł Kostrzewa


Na żywo wystapi: Mietek Szcześniak i Przyjaciele oraz Hell on Wheels ze Szwecji. Trio prezentuje oryginalną muzykę, bedacą unikalną mieszanką rocka alternatywnego i akustycznego bluesa. Prasa muzyczna, zachwycona ich pierwszymi nagraniami, otwarcie okresla zespół jako szwedzką odpowiedź na The White Stripes i calą falę podobnych grup z USA. Z zespołem Hell On Wheels wiąże się coś, czego nie mają inne grupy. To nietypowa atmosfera, która towarzyszy wszystkim poczynaniom tej trójki ludzi: bezpośrednia, zrelaksowana i zachęcająca do wspólnej zabawy. Zespół ma na swym koncie dwie płyty długogrające.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto na początku był liderem legendarnego działającego w Gdańsku teatrzyku Bim-Bom, z którego wywodzą się m.in: Jacek Fedorowicz i Alina Afanasjew?

 

Najczęściej czytane