• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Czarne Na Białym 3

Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Mydlarskiego w Gdańsku zaprasza od 14 do 21 czerwca na wystawę 3 edycji konkursu modowego CZARNE NA BIAŁYM im. Jagody Komorowskiej pt. "Magia nowożytnego malarstwa gdańskiego w bursztynie i w złocie".

9 - 30 lipca 2024, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

30 czerwca - 1 września 2024, godz. 12:00 - 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, mody i historii do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dołączcie do nas, aby świętować talent, pasję i kreatywność młodych artystów.

O konkursie
Celem konkursu jest rozwijanie twórczej i aktywnej postawy młodych ludzi zainteresowanych branżą modową. Chcemy, aby konkurs stał się płaszczyzną konfrontacji potencjału twórczego młodego pokolenia, inspirował młodzież do pogłębiania wiedzy o sztuce oraz poszerzania ich własnych horyzontów artystycznych, pozwolił na prezentację twórczości niszowej i przyczyniał się do wyłaniania indywidualności i talentów, niezależnie od etapu edukacyjnego czy miejsca zamieszkania uczestników. Konkurs jest trampoliną do dalszych aktywności uczestników - ich autorskich projektów, będzie wzmacniał ich ufność we własne możliwości i ukazywał przyjazne perspektywy prezentacji swoich prac na szerszym forum. Chcemy wzmacniać motywację młodych twórców poprzez tworzenie warunków dla zaistnienia różnorodnych autorskich form wypowiedzi artystycznych; działalności interdyscyplinarnych, łączenia malarstwa z modą.

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się gra komputerowa stworzona przez Mateusza Skutnika, której akcja rozgrywa się w Gdańsku?