stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wtorek Sztuka - kreatywne warsztaty dla dzieci

Wtorek Sztuka online to cykl warsztatów edukacyjnych CSW ŁAŹNIA, powstały z myślą o najmłodszych odbiorcach sztuki współczesnej dzieciach i młodzieży.

sty 31

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lut 13

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Podczas comiesięcznych spotkań prowadzący Robert i Natalia, rozwieją wątpliwości i objaśnią zawiłe, często niezrozumiałe pojęcia ze świata sztuki. W każdym odcinku najmłodsi będą zgłębiać inny kierunek artystyczny poprzez pomysłowe warsztaty łączące w sobie teorię i ciekawe działania. Dzieci pobudzą w ten sposób chęć twórczej ekspresji, wypełniając momenty domowej izolacji kreatywną zabawą!

Warsztaty z cyklu Wtorek Sztuka online będą pojawiać się we wtorki (09.03, 13.04, 11.05, 08.06, 13.07, 10.08, 14.09, 12.10, 09.11, 14.12), o godz. 16.00, w mediach społecznościowych CSW ŁAŹNIA:
strona internetowa
edukacyjny Facebook


Nie musisz posiadać profesjonalnych narzędzi plastycznych w domu, aby stworzyć niespotykane dzieła. Wystarczą najzwyklejsze, szkolne przyrządy plastyczne lub przedmioty znalezione w domu.

Dostępne warsztaty online uzupełnione są o napisy oraz audiodeskrypcję.

Warsztaty realizowane w zakresie zadania "Nowy Port. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakiego pseudonimu używa Stefan Chwin, polski powieściopisarz, krytyk literacki, eseista, historyk literatury związany z Gdańskiem?