• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wernisaż wystawy fotografii Marcina Kołakowskiego. Ekspresje Bałtyckie

Marcin Kołakowski urodził się w 1980. Z natury umysł ścisły, z wykształcenia ekonomista, z zawodu człowiek IT. Fotografik, były wieloletni prezes Studenckiej Agencji Fotograficznej Uniwersytetu Gdańskiego. Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

14 - 29 maja 2022, godz. 19:30

Wstęp wolny
maj 23

poniedziałek, godz. 18.00

Wstęp wolny
Jest zafascynowany twórczością Richarda Avedona, Helmuta Newtona, Henriego Cartiera-Bressona. Ostatnio, poza fotografią krajobrazową, jego największy entuzjazm wzbudza fotografia uliczna oraz portretowa, dla której przemierza Trójmiasto (i nie tylko) w poszukiwaniu idealnego kadru.

Ekspresje Bałtyckie, to cykl widoków Morza Bałtyckiego z amorficznym światłem uzyskanym dzięki fotografowaniu o zmroku, na długich czasach naświetlania. Fotografie rejestrują szczegóły, których ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec. Część minimalistycznych kadrów została wykonana między Piaskami a Kołobrzegiem. Nierzadko pokazują połączenie między naturalnym krajobrazem a obiektami stworzonymi przez człowieka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki nietypowy jubileusz obchodził w październiku 2010 roku maestro José Maria Florencio?