Warsztaty rzeźbiarskie z Agatą Markos dla przedsiębiorców

Przedsiębiorco, sprawdź czy sposoby pracy artystów mogą Cię zainspirować i skorzystaj z otwartych warsztatów dla biznesu.

lip 20-24

poniedziałek - piątek, godz. 2:00

Banino,
bilety 100 zł
ulgowy 35 zł
lip 27-29

poniedziałek - środa, godz. 17:00

Sopot,
Wstęp wolny
Warsztaty rzeźbiarskie z Agatą Markos, 2 września (sobota), godz. 10.00 - 13.00 i 3 września (niedziela), godz. 10.00 - 15.00. Miejsce: Kolonia Artystów, ul. Grunwaldzka 51 (Gdańsk-Wrzeszcz).

Zapisy: http://bit.ly/kultura_spotyka_biznes_rzezbiarskie

Warsztaty rzeźbiarskie wprowadzą uczestników i uczestniczki w proces projektowy, poznają techniki tworzenia obiektu oraz zasady umieszczania go w przestrzeni. Każdy z uczestników stworzy wizję swojego obiektu posiłkując się informacjami zdobytymi podczas części merytorycznej spotkania. Przedyskutują swoje moodboardy i koncepcje i wspólnie z artystką dobiorą technikę wykonania rzeźby, która będzie prezentowała ich autorską jakość. Tematem procesu twórczego będzie symbolika zwierząt w różnych rejonach, kulturach i religiach świata.

Agata Markos współpracuje z grupą multidyscyplinarną Rokosz, w której łączy doświadczenia rzeźbiarskie, projektowe i architektoniczne by wspólnie poszukiwać odpowiedzi na współczesne problemy ekologiczne i społeczne.
-----
Celem działań prowadzonych w ramach Kultura Spotyka Biznes jest przełamanie barier i znaczne poszerzenie kompetencji obu stron, ale i stworzenie nowej sieci kontaktów czy zainspirowanie i rozbudzenie kreatywności uczestników projektu. W tym celu zaprosiliśmy profesjonalistów, którzy swoją wiedzą będą dzielić się w ramach serii warsztatów, spotkań dyskusyjnych, a także konsultacji. Wymiana doświadczeń odbędzie się w interesujących miejscach: pracowniach artystycznych, klubokawiarniach oraz przestrzeniach coworkingowych.

Warsztaty są częścią projektu Kultura spotyka biznes prowadzonego przez Obserwatorium Kultury przy Instytucie Kultury Miejskiej. Więcej informacji: www.kulturaspotykabiznes.pl.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?