• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty relaksacji dźwiękiem

Przygotuj się na podróż w głąb siebie, gdzie oddech stanie się Twoim sojusznikiem, a dźwięki mis wprowadzą Cię w stan spokoju i harmonii. Odkryj, jak prostota oddechu może przynieść korzyści na wielu płaszczyznach Twojego życia.

w każdą sobotę (do 31.08), godz. 8:30 - 9:30

Gdynia, Plaża przy Polance Redłowskiej
Wstęp wolny
sie 18

niedziela, godz. 11:00

bilety 120 zł
Na warsztatach RELAKSACJA Z DZWIĘKIEM zabierzemy Cię w podróż do głębokiego zrozumienia twojego oddechu i jego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne. Podczas spotkania będziesz miał/a okazję poznać zasady prawidłowego oddychania oraz dowiedzieć się, w jaki sposób oddech może być kluczowym elementem relaksacji.

Ania Kierznikiewicz, wieloletnia nauczycielka jogi, która swoje nauki odbyła w Indiach, z których czerpie największą inspirację do nauczania. Poprowadzi delikatną praktykę yin jogi, która pomoże Ci rozluźnić ciało i umysł, abyś mógł/a osiągnąć stan wyciszenia i relaksu. Połączenie tradycyjnej ścieżki jogi z fizjoterapeutycznym spojrzeniem na ciało i ducha zapewni Ci kompleksowe wsparcie w procesie relaksacji.
Dodatkowo, misy dźwiękowe pomagają głęboko oczyszczać i uspokajać ciało.
Co Cię czeka?
1. Nauczysz się technik relaksacji oddechem oraz prawidłowego oddychania.
2. Zanurzysz się w dźwięku mis, które nastroją Twoje ciało. Misy dźwiękowe o leczniczej mocy pomogą Ci oczyszczać ciało i uspokajać umysł.
3. Odbędziesz praktykę jogi yiu i nauczysz się jak przenieść techniki do codziennego życia.
Sprawdź szczegóły oferty:
https://www.therawellness.pl/oferty/relaks-dzwiekiem/ 
Pokaż mniej

Opinie

Sprawdź się

Kiedy powstała Fundacja Theatrum Gedanense?