• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty początkującego pisarza

Warsztaty początkującego pisarza zrzeszają początkujących pisarzy, zarówno młodszych jak i starszych.

sie 12-16

poniedziałek - piątek, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 550 zł
sie 28

środa, godz. 17:00

Sopot,
Wstęp wolny
Warsztaty początkującego pisarza - ruszyły dziewięć lat temu w Sopotece. Ich zadaniem jest nauczenie uczestników jak zacząć pisać, jak rozwiązywać problemy na długiej drodze pisarskiej i jak na niej wytrwać. Jeżeli pragniecie zostać pisarzami, uzyskać fachową poradę, sporą dawkę pozytywnej energii i poznać ludzi, którymi w życiu kieruje ta sama pasja, zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. 

Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o 17:30 w Literackiej przy ul. Kraszewskiego 26 w Sopocie Kamiennym Potoku.Poprowadzi je Anna Domagalska.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod adresem email: literacka@mbp.sopot.pl

Anna Maria Domagalska - urodzona w 1977 roku w Gdyni, zamieszkała w Sopocie. Absolwentka Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek: historia. Nauczyciel historii i języka angielskiego w V Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni i w Prywatnej Szkole Podstawowej Liber w Gdyni. Następnie pracownik czytelni naukowej Biblioteki Gdańskiej PAN. Aktualnie kierownik filii Literackiej Biblioteki Sopockiej. 

Jest autorką programu nauczania historii z elementami języka angielskiego dla szkół podstawowych zatwierdzonego przez kuratorium. Jej pasją są książki, zwłaszcza literatura fantastyczna i sensacyjna. Sama pisze. W 2018 roku opublikowała opowiadanie Z bronią przy oku, z bronią przy nodze w antologii Tumskie Wzgórze. Właśnie kończy powieść fantastyczną zatytułowaną Czarne pudełko. Mówi biegle po angielsku. Prowadzi warsztaty pisarskie w Literackiej, na których dzieli się wiedzą pozyskaną od pisarza, redaktora i męża, Dariusza Domagalskiego. 

Opinie

Sprawdź się

Skąd bierze się nazwa Dworów Artusa, znajdujących się w różnych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Toruń, Łódź)?