• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty perkusyjne z Tomaszem Łosowskim

Scena Muzyczna GAK zaprasza na trwające ponad 10 godzin warsztaty perkusyjne z Tomkiem Łosowskim wybitnym muzykiem, kojarzonym przede wszystkim z zespołem Kombi! W trakcie warsztatów spodziewaj się intensywnej pracy, podczas której poznasz wiele pomocnych zagadnień dotyczących rozwoju i nauki gry na instrumencie.

w każdy wtorek (do 20.06), godz. 18:15- 20:15

Gdańsk,
bilety 280 zł
lut 10

piątek, godz. 18:00

Wstęp wolny
W programie zajęcia praktyczne (praca z instrumentem) oraz teoretyczne. Tomek przedstawi jak sukcesywnie rozwijać technikę, precyzję i szybkość, jak ćwiczyć rytmy (w oparciu o różne stylistyki muzyczne), jak uczyć się improwizować (gra solowa), jak nastroić instrument i rozwijać swoją muzykalność. Oprócz tego poruszane będą tak ważne tematy jak: organizacja czasu na osobiste ćwiczenie (plan pracy), praca z maszynami perkusyjnymi, granie z podkładami i sequencerami, granie z dobrym timem, nagrywanie w studio, rola i praca perkusisty w zespole i wiele, wiele innych!

Warsztaty odbędą się 10 grudnia w godzinach 9:00-20:00 w budynku przy ulicy Nowiny 2b. Koszt warsztatów to 180 zł. Bilety można nabyć przez portal bilety24.pl oraz w kasie w budynku Sceny Muzycznej GAK.

Warsztaty poprowadzi Tomasz Łosowski  perkusista, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły video na perkusję w Polsce. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej, brał udział w nagraniu przeszło pięćdziesięciu płyt, w tym trzech solowych. Jest uznanym wykładowcą, prowadzącym warsztaty muzyczne i pokazy perkusyjne drum clinic na terenie całego kraju. Wielokrotnie nagradzany jako najlepszy perkusista przez branżowe czasopisma muzyczne.  Uhonorowany nagrodą Gloria Artist z okazji 30-lecia pracy artystycznej.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  180 zł
 • Kontakt
  515-394-696
Koszt warsztatów to 180 zł. Bilety można nabyć przez portal bilety24.pl oraz w kasie w budynku Sceny Muzycznej GAK.

Opinie

Sprawdź się

Najstarszym zabytkiem w Sopocie, będącym jednocześnie oddziałem Muzeum Archeologicznego w Gdańsku jest: