stat
PATRONAT

Warsztaty myślenia wizualnego

W krajach nadbałtyckich wartością o szczególnym znaczeniu jest idea dobrej organizacji i efektywnego wykorzystania czasu. Myślenie obrazami i tworzenie notatek graficznych pełnią ważną rolę nie tylko w edukacji, ale przede wszystkim w drodze do samorozwoju. Tym razem nauczymy się w jaki sposób rozwinąć zdolność wizualizacji złożonych kwestii, podnosić techniki zapamiętywania i twórczo porządkować notatki.

Webinar: zastosowanie myślenia wizualnego w procesie uczenia się. Tworzenie zasobów osobistej wiedzy z użyciem narzędzi myślenia wizualnego: metoda Cornella, mapy Myśli, sketchnotki, myślenie wizualne "3D".

Spotkania poprowadzi Agata Baj, pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog: doradca personalny i zawodowy. Absolwentka Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych coaching i mentoring na Wyższej Szkole Teologiczno - Społecznej w Warszawie.

Pionierka w propagowaniu myślenia wizualnego (visual thinking) w edukacji. Autorka książki MYŚLOGRAFIA. Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli i studentów. Właścicielka marki eduBAJ, założycielka grupy na Facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka publikacji: MYŚLOGRAFIA - ćwiczenia na start (2018), MAPY MYŚLI. Poradnik dla osób uczących się (2013) oraz artykułów dotyczących edukacji, uczenia się i rozwoju. Publikowała w magazynie: TRENDY - uczenie się w XXI w., Awangarda w edukacji, Gazeta Szkolna, Szkoła Jazdy, Życie Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

Wydarzenie skierowane do młodzieży i dorosłych. Spotkanie w ramach projektu Kolory Bałtyku.

Warsztaty odbędą się online za pośrednictwem platformy zoom. Link do warsztatów prześlemy mailem na dzień przed wydarzeniem.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?

 

Najczęściej czytane