stat

Warsztaty karnawałowe: Zaczarowany ogród

  • czwartek, 14 stycznia, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Online
    Organizator: BART
  • Bilety
    wstęp wolny

Otwórzcie się na karnawał w domowym wydaniu. Skorzystajcie z naszych warsztatów i rodzinnie stwórzcie fantastyczne dekoracje i maski, które zapewnią zabawę pełną uśmiechów. Warsztaty "Zaczarowany Ogród" to dwuczęściowy poradnik, dzięki którym w prosty sposób przygotujecie maski karnawałowe oraz girlandy i inne ozdoby balowe.

sty 23

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł

Pierwsza część warsztatu poświęcona maskom będzie dostępna od 11 stycznia od godziny 11.00 na kanale YouTube Opery Leśnej (Zaczarowany ogród: warsztat z tworzenia masek - YouTube).

Druga część warsztatu, przedstawiająca jak stworzyć niesamowite girlandy i ozdoby, ukaże się 14 stycznia o 11.00 (Zaczarowany ogród: warsztat z tworzenia girland - YouTube).

Do wykonania masek i ozdób będą potrzebne materiały, które zwykle każda rodzina ma w domu, czyli papier kolorowy, brystol, wstążki, farby, papierowe talerzyki, słomki itp.
Warsztaty przygotowały Karolina Matea i Agnieszka Grupa, które od wielu lat prowadzą zajęcia plastyczne dla najmłodszych dzieci w Operze Leśnej.
 
Projekt został zrealizowany dzięki środkom finansowym Miasta Sopotu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się styl architektoniczny, którego przykładem jest Zielona Brama w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane