stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty WAACKING | Gangster | Warm Up Workshops

Czas na porządną rozgrzewkę. Zapraszamy na cykl warsztatów tanecznych dla wygłodniałych i spragnionych socialu oraz ruchu tancerzy. 14 czerwca 2020 o godz. 13.00 na salę wjeżdża Waacking, który poprowadzi jeden z najlepszych tancerzy waackingowych w Polsce i za granicą Piotr 'GANGSTER' Jeziorowski.

A co na warsztatach? Spędzimy razem na sali 180 minut. Czeka na Was 90 min techniki oraz 90 minut choreografii.
#waackingindahouse

Warm-Up Workshops to osobne panele z classami prowadzonymi przez najlepszch w swoim stylu tancerzami, a przede wszystkim powrót do ludzi i na salę z jeszcze większą radością i zajawą do tańca. Łapiemy energię, próbujemy nowego, czerpiemy z wiedzy, doświadczenia no i ... wspomagamy tancerzy i naszą działalność artystyczną.

PROGRAM:
13.00 -14.30 - WAACKING TECHNIKA (90 min)
14.30 - 16.00 - WAACKING CHOREOGRAFIA (90 min)CENNIK WARSZTATÓW:

WAACKING (TECHNIKA + CHOREOGRAFIA) (180 min )
do 31.05.2020 | 90 zł
od 01.06. 2020 do 13.06.2020 | 100 zł
14.06.2020 (dzień warsztatów) | 110 zł
WAACKING (TECHNIKA) (90 min)
do 31.05.2020 | 60 zł
od 01.06. 2020 do 13.06.2020 | 70 zł
14.06.2020 (dzień warsztatów) | 80 zł
WAACKING (CHOREOGRAFIA) (90 min)
do 31.05.2020 | 60 zł
od 01.06. 2020 do 13.06.2020| 70 zł
14.06.2020 (dzień warsztatów) | 80 zł


ZAPISY NA WARSZTATY:
recepcja@akademiaartystyczna.com
tel. 797125216
oraz przez facebooka:
https://www.facebook.com/akademiaartystycznagdansk/

- Przy zapisie prosimy o podanie: nazwy warsztatów (WARM UP WAACKING), imię, nazwisko, e-mail, numer kontaktowy oraz wybrany pakiet.

- W związku z nowymi rozporządzeniami Ministerstwa oraz troską o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich liczba uczestników na warsztatach jest bardzo ograniczona. Pierwszeństwo będą miały osoby, które zapłacą za warsztaty przelewem na numer konta: 61 1950 0001 2006 8016 3583 0002 podając swoje imię, nazwisko oraz wskazując wybrane warsztaty.

- Twoje opłata będzie bezpieczna. W przypadku, gdy odwołamy, lub zmienimy datę warsztatów pełna kwota zostanie Tobie zwrócona. Jedynie w przypadku Twojej rezygnacji z zajęć opłata nie zostanie zwrócona.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:
AFRO JAZZ z Kasią i Moniką 6 czerwca
HOUSE z Sokołem 12 czerwca
TANGO z Gosią 13 czerwca

Warsztaty WAACKING Warm Up Workshops poprowadzi:
PIOTR G JEZIOROWSKI
Profesjonalny tancerz, nauczyciel, choreograf i dziennikarz.

Piotr Jeziorowski a.k.a Gangster jest wybitnym, otwartym na nowe wyzwania tancerzem form ulicznych, który w 2006 roku rozpoczął swoją przygodę związaną z tańcem. Od wielu lat uczestniczy w zawodach tanecznych organizowanych w Europie i odnosi liczne osiągnięcia. Gangster jest całkowicie oddany stylowi znanemu wszystkim jako Whacking, ale jako wszechstronny tancerz posiada znajomość różnorodnych stylów tańca. Dzieli się swoją pasją taneczną jako dyplomowany instruktor w wielu projektach oraz licznych warsztatach tanecznych na terenie Europy. Jednak talent to nie wszystko, dlatego Gangster nieustannie rozwija swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych choreografów i instruktorów z całego świata m.in.: Viktor Manoel, Tyrone Proctor, Archie Burnett, King Aus II, Princess Lockeroo, Eva Schou, Waackeisha, Miss Bibi, Antoinette Gomis, Kumari Suraj. Piotr sędziuje zawody taneczne na terenie naszego kraju i innych państw europejskich. Jest on wulkanem pozytywnej energii.
Gangster jest nie tylko wyróżniającym się Whackerem w Europie, ale również przyjmuje z dużym entuzjazmem inne wyzwania związane z jego karierą zawodową m.in.:
Reprezentant Polski na międzynarodowych zawodach tanecznych
Współtwórca i przedstawiciel International House of Artistic Punking
Inicjator oraz założyciel Polish Waacking Generation
Współorganizator projektu "Polski Waacking"
Promotor nieznanej lecz oryginalnej nazwy Punking (Whacking) w Europie
Autor pierwszego artykułu na temat Punkingu (Whackingu) w Polsce pt. Niemy głos Whack-ingu przedstawiającego korzenie, inspiracje, etapy rozwoju, obecną sytuację wokół tego stylu, czyli całą jego historię
Współpracuje z taką gwiazdą jak OG Viktor Manoel

więcej na: www.piotrgjeziorowski.com

Zajęcia z Gangsterem (IHOAP) to specjalnie przygotowany program lekcji tanecznych opartych na Punkingu (Whackingu), który zakłada indywidualny rozwój tancerzy, wypracowanie bądź odnalezienie przez nich swojej niepowtarzalnej tanecznej osobowości. Jego zajęcia polegają m.in. na nauce oryginalnej techniki, muzykalności pracy nad wyrazem artystycznym i freestylem. Wieloletnia przygoda z tańcem pozwoliła mu wypracować swój własny styl oparty na oryginalnym charakterze Punkingu. Piotr w swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, które przekazał mu m.in. jeden z twórców tego stylu, ostatni żyjący OG Punker Viktor Manoel. Gangster jest zwolennikiem teorii, że wiedza i wytrwałość w dążeniu do celu są podstawą wszystkiego są one niezbędne aby kontrolować swój własny rozwój i szukać właściwej dla siebie drogi. Uczestnicząc w jego warsztatach niewątpliwie zostaniecie zarażeni jego pozytywną energią i osobowością. Zajęcia z Gangsterem będą dla Was z pewnością nowym i ciekawym doświadczeniem, które na długo zapadną w waszej pamięci.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak Muzeum Historyczne Miasta Gdańska nazywało się do 2000 roku?