stat
Impreza odwołana

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie "Co tu jest grane?"! Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu.

paź 24

sobota, godz. 15:30

bilety 75 - 135 zł
kwi'21 18

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 130-180 zł
Filharmonia Dowcipu wywraca klasykę do góry nogami, tworząc rozrywkę na najwyższym poziomie! Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi. Możemy spodziewać się satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy "medyczna" marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos "zwykłego człowieka", w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy "Prząśniczkę" i zaszalejemy z "Tym zegarem starym" w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonacie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście!

Zapraszamy na dwie godziny zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej muzyki w najlepszym wykonaniu. Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Co tu jest grane?"

Czas trwania: 90-120 min
Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian - Waldemar Malicki
Dyrygent - Bernard Chmielarz
Sopran - Anita Rywalska
Tenor - Marcin Pomykała
oraz muzycy

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?