• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

W OknieGamy vol.2 Aleksandra Godlewska

Na wystawie w Oknie Gamy vol.2 zostanie zaprezentowana praca artystki Aleksandry Godlewskiej Digital Human.

13 lutego 2021 - 31 grudnia 2022, godz. 11:00 - 18:00

bilety 15 zł
ulgowy 10 zł

17 lipca - 14 sierpnia 2022

Wstęp wolny
Co to znaczy być człowiekiem w zdigitalizowanym świecie? Czy nasza cyber-tożsamość jest odbiciem naszego prawdziwego ja, czy też jest odwrotnie? Które ja staje się naszym awatarem, gdy cyber-słowo zamienia się w rzeczywistość? Czy istnieje w ogóle różnica między naszym prawdziwym ja a ja cyfrowym? Czy oprogramowanie może być emocjonalne? Czy technologia może uczynić nas bardziej ludzkimi?

Na te pytania swoją sztuką próbuje odpowiedzieć Aleksandra Godlewska, absolwentka ASP w Gdańsku. Zajmuje się szeroko rozumianą grafiką projektową, z naciskiem na identyfikację i komunikację wizualną. Wierzy, że dobry design to połączenie odważnych konceptów z perfekcyjnym wykonaniem. Z zainteresowaniem śledzi nowe technologie i ich wykorzystanie w projektowaniu. Wystawa Digital Human została stworzona za pomocą renderowania 3D oraz grafiki cyfrowej.

Wernisaż godz.: 18:00
Projekt Wystawy w Oknie Gamy ma na celu zainteresowanie mieszkańców dzielnicy sztuką oraz umożliwia zaprezentowanie się artystom w kontekście społecznym.

Serdecznie Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile razy publiczność Teatru Muzycznego w Gdyni miała okazję zobaczyć musical Notre Dame de Paris?

 

Najczęściej czytane