• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Twarze warsztaty ilustracji z Verą Kin

Zajęcia skierowane są do osób dorosłych oraz młodzieży, lubiących proste, a czasem brzydkie grafiki i ilustracje. Dla tych, którzy lubią eksperymentować, popełniać błędy i zadawać pytania. Jak uchwycić podobieństwo w rysunku twarzy odchodząc od fotorealizmu? Czy można w prosty sposób uchwycić istotne cechy lub sportretować charakter?

kwi 30

niedziela, godz. 15:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 230 - 240 zł
Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/RrRMkf6sQJMMVDC28" target="_blank" rel="nofollow">https://forms.gle/RrRMkf6sQJMMVDC28

Na te i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć sobie podczas twórczej zabawy. Odkrywajmy i dajmy się zaskoczyć!

Podczas spotkania stworzymy syntetyczne autoportrety ilustrujące nas, naszych krewnych lub przyjaciół (wedle uznania), poznając przy tym różnorodne i zaskakująco proste techniki ilustratorskie.

Finalnym efektem kilkugodzinnej pracy będzie cykl prostych autoportretów oraz autorska książka twarzy. Na spotkanie można zabrać fotografie przedstawiające nasze twarze w różnych etapach lub nastrojach (opcjonalnie twarze członków rodziny). Poczucie humoru i nieumiejętność rysowania będą dodatkowym atutem.

Będzie fajnie, zapraszamy!Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/RrRMkf6sQJMMVDC28" target="_blank" rel="nofollow">https://forms.gle/RrRMkf6sQJMMVDC28


O prowadzącej:

Vera King graficzka i ilustratorka, nauczycielka akademicka. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W latach 20082011 studiował na Wydziale Międzywydziałowym Instytucie Nauk o Sztuce na kierunku Edukacja Artystyczna. W latach 20112016 studiowała na wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Grafika Projektowa. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym. Projektuje ilustracje dla dorosłych, dzieci, plakaty, wydawnictwa eksperymentalne, identyfikacje wizualne a ostatnimi czasy: autorskie formy tatuażu. Od 2014 współtworzy nieformalną grupę edukacyjną Vidok, realizując warsztaty dla dzieci i młodzieży. Od 2017 roku jest pracownikiem dydaktycznym w pracowni Liternictwa i Typografii w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Opinie

Sprawdź się

Co odpędzało wszelkie zło w czasach wpływów rzymskich, czyli w pierwszych wiekach naszej ery?