stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trzej Śmieszkieterowie

Muszkieterowie to już przeżytek. O co oni walczą? O honor? O wiarę? O miłość? Meh.

lis 25

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 120 - 220 zł
Kup bilet
gru 4

sobota, godz. 19:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 90 - 250 zł
My, Trzej Śmieszkieterowie, jednorazowa formacja improwizacyjno-bojowa, powalczymy o Wasz śmiech i dobrą zabawę. Ale nie będziemy walczyć przeciwko Wam - staniemy po tej samej stronie, żeby osiągnąć nasz wspólny cel.

Słowo się rzekło, toteż staniemy przed Wami z sercami na dłoni i głowami pełnymi pomysłów, ale to Wy pokierujecie naszymi poczynaniami. Zagramy dla Was kilka historii, każda inna, każda wyjątkowa, każda powstanie na poczekaniu i już nigdy nie będzie okazji jej zobaczyć. It's now or never.

Wystąpią dla Was, przez Was i z Wami:

Aros (Arkadiusz Pan Pawłowski) - Największy z improwizowanych wojowników. Wszerz. Jego główną bronią są suchary ostrzejsze od każdej szpady.

Puzos (Filip Puzyr) - Potężny i charyzmatyczny mąż, choć na razie bez żony. Jego muskulatura budzi podziw, jego żarty budzą lepiej niż pianie koguta co rano. I czasami odrazę.

Skolimis (Michał Skolimowski) - Paladyn z rodu legendarnych w pewnych kręgach Pizzermanów. Afirmant absurdu, piewca riposty, apostoł sarkazmu.

Jeden za wszystkich. Wszyscy za śmiesznego. Do zobaczenia dnia sierpnia szesnastego!
——————————————————————————

Kiedy? 16.08.2016 r godz. 20:00
Cena? 10zł

——————————————————————————

Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

BUNKIER - ALTERNATYWA DLA CODZIENNOŚCI!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?