stat

Sztuka w czasach zarazy

Marzenia, nadzieja na lepsze jutro, ale także emocje związane z izolacją społeczną czy niepokojem zilustrują obrazy, grafiki oraz kolaże pomorskich artystek, które od 8 grudnia będzie można obejrzeć podczas wystawy "Szuka w czasach zarazy" w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Ekspozycja będzie dostępna do 31 grudnia w godzinach pracy galerii handlowej.

maj 15-16

sobota - niedziela, godz. 9:00 - 18:00

Trójmiasto
Pandemia, która całkowicie zmieniła sposób w jaki żyjemy i spędzamy czas, wywołała wiele emocji. Zmierzyły się z nimi pomorskie artystki, które zaprezentują swoje prace podczas wystawy "Sztuka w czasach zarazy".

Na wystawie w pasażu gdańskiej galerii handlowej będzie można obejrzeć blisko 20 prac artystek, które na co dzień tworzą w Trójmieście i okolicach. Są wśród nich Elżbieta Bieńko-Kornacka, Zofia Bartoszewicz oraz Jola Kitowska. Artystki wykorzystały różnorodne techniki plastyczne, jak malarstwo, grafika czy kolaż, by stworzyć prace ilustrujące uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszą sceną zawodową w Gdyni, wystawiającą spektakle jeszcze przed II wojną światową był: