• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Świat zaklęty w metalu

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii w dniu 28 sierpnia o godzinie 16:00 na wernisaż wystawy pod tyt.: "Świat zaklęty w metalu". Eksponować będziemy ok. 30 unikalnych obiektów kowalstwa artystycznego, wykonanych w różnych technikach, autorstwa wybitnych artystów tworzących w metalu, członków Stowarzyszenia Polskich Artystów Kowali.

2 - 30 lipca 2022, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

25 czerwca - 31 października 2022, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
ulgowy 10 zł
Będzie to także wernisaż wystawy malarstwa gdańskiego artysty Krzysztofa Iwina oraz BLAJWINÓW, obiektów wykonanych z elementów metalowych z odzysku, tworzonych wspólnie z Mieervug'iem Sveerg'iem.

W dniach 28 i 29 sierpnia od godziny 16:00 będzie można uczestniczyć w pokazach kucia w mini kuźni zaaranżowanej na ulicy przed wejściem do galerii.

Wszystkie prace eksponować będziemy do 12 września 2015 r.

W październiku kolejne atrakcje związane z projektem "Świat zaklęty w metalu" w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (na wydziale rzeźby) oraz w Małej Zbrojowni, o których będziemy Państwa na bieżąco informować.

Działania dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbyła się pierwsza polska edycja zawodów Red Bull Air Race?